Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Prosím o radu, dneska jsem namontoval maxíka, immobilizér nakódovaný, klíče spárovaný, celkové kilometry nastavený.

Mám ale problém s nakódováním, moje staré kódováni 16141 to nechce uložit.

Budíky jsou vyrobené po roce 07, tedy immobilizér je na adrese 25. Není tam náhodou i jiné kódování?

Pokud máte někdo tabulku na nové kódování, tak prosím do SZ, nebo na vir@seznam.cz

Další věc je, že jsou asi nastavený proměnný servisní intervaly, protože to píše chybu čidla kvality oleje.

Poraďte prosím jak to přepnout na pevný 15OOO.

Díky všem za pomoc.

Jinak maxík je supééééér :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim, chtěl bych se zeptat zda pujdou vyměnit obyč budíky za maxidot. Mám Fabia 1.4 MPi classic r.2001. Co všechno by bylo potřeba pro věmenu (postup) je mi jasny koupit budiky tyhle by stačily? Můj odkaz. Jsou k tomu potřeba dokoupit i nějaký kabely? Děkuji

Editováno: , autor: chiquillo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Čaute, mám problém u maxíku nakódovat kontrolu prasklých vláken žárovek. Relé v autě 100% mám. Aktuálně mám nakódováno 22. Kóduju podle následující tabulky:

žádná výbava - 00

kontrolka stavu brzdového obložení - 01

kontrolka bezpečnostních pásů - 02

kontrolka hladiny v nádržce ostřikovačů - 04

kontrolka prasklých vláken žárovek - 08

kontrolka otevření dvěří - 16

Když ale vložím 30, hodnota se neuloží a zůstane tam 22. Tušíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dobry den, mozno som zohnal budiky s maxidotom od jedneho pana ktory ich mal na sklade ale nevedel mi povedat ci maju maxidot alebo nie. Budiky vyzerali presne takto, ako tieto na obrazku. Otazka znie, ci su aj takto vyzerajuce budiky ale BEZ maxidotu. Chcem sa vyvarovat tomu, ze ich kupim a pridu mi obycajne budiky bez maxidotu. Dalsia otaza je ci si pomozem aj bez pinu. Pan ma len kluc, ale pin na nom nieje. Za odpvoede dakujem2237123_1.jpg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budiky s maxidotom a bez vyzeraju rovnako na pohlad nic nespoznaz vzadu je na nich cislo podla neho to zistis tak nech ti ho posle.pin vycitas programom napr. VAGtacho.

pozeram ze si z Presova tak ked ich zozenies a si ochotny obetovat tych par km ku Svidniku tak ti s nimi pomozem

Editováno: , autor: imroo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím páni,nechcem zakladať novú tému,tak píšem sem.

Menil som budíky na Fábii 1.4 MPI (6/2002) s PP za budíky z roku 9/2006...nebol žiaden problém ich spojazdniť,len neviem nakodovať výbavu. Ako kontrolku bezpečnostných pásov,hladinu vody v ostrekovači...Ked zadám kodovanie z pôvodnej prístrojovky,tak ho nezoberie a vráti povodný... Robím niekde chybu,alebo na to treba už HEX CAN kábel?

Za akú kolvek odpoved budem vdačný a ak to tu niekde je riešené,tak sa omlúvam,nevšimol som si....

Editováno: , autor: Jojo sdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšal som všetky možnosti...jednoducho to nezoberie...Ani cez KKL a ani najnovší HEX....Prepíšem kodovanie a vráti naspäť povodné...Na starích budíkoch nebol problém to prekódovať....Alebo robím niekde chybu v postupe?

Editováno: , autor: Jojo sdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...