Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Ahoj koupil jsem MAxidota na Fabii II předface (5J0920840C)púokud jsem pochopil dobře PIN najdu na orig. klíčích. Na jaké verzi VAGu se nejlépe naprogramuje Maxidot.  Potřebuji ještě něco pro instalaci? Děkuji

 

 

Zdravím jak jsem zmiňoval pořídil jsem Maxidot z 1.4tdi.

Sehnal jsem člověka který mi ho měl vyměnit. Ale nastali problém. Maxík z 1.4 tdi prý neumí přijmout můj kód z imobilizéru že prý jednotka má zafixovaný jiný a nejde přehrát. I zkoušel dát nový imobilizér do mých klíčů. Podle něj mám zajet do autorizovaného servisu škoda kde mi smažou celou jednotku.

Ale člověk který mi Maxidot prodal, napsal že při připojení online databází škoda se jednotka zablokuje. Kde je pravda poraďte prosím? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Cześć koledzy,

 

Fabia I modelowo 2006r 1.2 12V BME numery licznika 6y0920881m chce zmienić na maxi z Roomster 5j0920940b

Mam problem z dopasowaniem nowych zegarów, kanał 25 (immo) > kanał 50 > podałem PIN i zamiast VIN zapisało się DIsabled

 

W zegarach z Roomster zmienił się PIN na ten z ECU, ale nie zmienił się VIN i numer imobilajzera.

Jak wiadomo auto nie pali bo imobilizer niezgodny.

 

W Fabii immobilizer siedzi w 17 (instruments)

W Roomster immobilizer siedzi w 25 (immobilizer), to jest ten problem?

 

Potrzebuje pomocy, widzę że na stronie 14 ktoś sobie to zrobił http://forum.skodahome.cz/topic/6818-dodelavka-maxiku/page-14

Jak to zrobić krok po kroku?

Pozdrawiam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem vyměnil budíky za maxi dot. Sice se to povedlo až na druhý pokus...ale povedlo. Už mi zbývá jen přehodit plovák v nádrži a propojit rádio s maxi dotem.

Ale mám takový problém: nové budíky mi nechtějí vzít nové kodování...zadám nové kodové číslo podle tabulky jaké by mělo být dám start, a v kodování je porád staré kodování, neví prosím někdo co s tím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...