Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

v roku 2008 som dorábal maxík do 1,4MPI 50kW a všetko by bolo super až na to, že mi od začiatku ukazuje chybne spotrebu, následne aj dojazd. Riešil som to vtedy tu na fóre ale k ničomu som sa nedopracoval.

Budíky sú 6Y0, vraj sa to tam nedá. Tak ma napadlo či to odvtedy už niekto nevyriešil alebo má podobný problém.

Ešte som upravoval aj ukazovateľ paliva (nie polaritu len prispôsobenie).

 

Tu sa to riešilo:

http://forum.skodahome.cz/topic/6818-dodelavka-maxiku/page-29#entry726761

http://forum.skodahome.cz/topic/45970-palubni-pocitac-a-spotreba/#entry788864

 

Vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som našiel výpis z VAG-u, budíky sú 6Y1 a kódovanie by malo byť správne. Žiadnu doplnkovú výbavu ktorá by sa kódovala tam nemám. 16=hodiny 1=Európa 4=válce 1=1,4 50kW okrem iného

 

Adresa 17
   Protokol: KW1281
   Řídící jednotka: 6Y1 919 860 C
   Komponent: KOMBIINSTRUMENT VDO V12
   Kódování: 16141
   Opravna #: WSC 25402

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak znovu, to bol výpis ešte pred montážou maxíku. Tu je aktuálny, 16=dvere 1=EU 0=QG0 1=tacho cez CAN

 

Adresa 17 -------------------------------------------------------

Rídící jednotka: 6Y0 920 843 L

Komponent: KOMBIINSTRUMENT VDO V04

Kódování: 16101

Opravna #: WSC 00000

 

Tu sa motor nekóduje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

tak konečně jsem se nějak donutil dodělat palubní počítač do mé fábie. Budíky mám doma, už mi chybí dokoupit součástky a páčka. Prolezl jsem celé vlákno a vše mi je jasné, až na to, zda budu nebo nebudu potřebovat svorkovnici k páčce. Nebude stačit stará svorkovnice a že bych ty piny do ní dodatečně zapíchnul?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jsem to dobře pochopil tak jsou tři druhy budiku: uplně bez ničeho (muj připad), pak budiky s PP na malem displeji tam kde jsou hodiny (ty bych chtěl ja) a pak budiky s MAXIDOTEM (bylo mi řečeno že tahle varianta by mě vyšla opravdu draho kvůli tomu že v autě nemam vůbec nic, mam jen central s dalkou, 1x airbag a posilovač řizeni - to jest veškera vybava mého vozu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...