Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Chtěl jsem se jenom zeptat zdali někdo nemá na prodej budíky buď s malým pp a nebo s Maxidotem a kolik by to tak stálo (mám fabia combi r.v. 2003 classic 1.4MPI 50kw -2 x el.stahování oken,centrál,ABS) .Měl jsem koupené jedny s malým pp ale nefungovalo na nich ukazatel rychlosti a počítadlo km a nešlo to nakódovat.

Editováno: , autor: Dreamor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Budu si dodělávat kabeláž ve fábce 2003 pro budíky s PP. Samozřejmě jsem prostudoval vlákno, říkám to správně, že když připojím kabeláž do dělící stěny, kabely k páčce nechám zaizolované (protože budu nějakou dobu čekat než mi přijde páčka s přepínačem PP), piny k budíkům zastrkám do svorkovnice T32, ikdyž budu mít ještě staré budíky bez PP --> bude výsledkem, že mi budíky budou fungovat bez PP a nebude se mi na budícíh vykazovat žádná chyba? Chci to udělat takhle, protože chci mít připravenou kabeláž, až mi přijde poštou páčka a budíky, abych se pak tím nemusel zdržovat. Podle mě bude největší problém se dostat k dělící stěně, měl jsem už rozebraný spodní plasty u řidiče a vůbec nevím jak se tam dostat, není tam moc přístupu.

Jinak ke kabeláži z toho co jsem se dočetl budu potřebovat:

svorkovnici k páčce

konektory do dělící stěny

konektory k páčce

konektory do svorkovnice T32

svorkovnici k čidlu teploty

konektory k čidlu teploty

čidlo teploty

Zapomněl jsem na něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím pánové. Postupoval jsem podle schématu tady v diskuzi při dodělávání kabeláže ale nefunguje mi venkovní teplota. A dál už střílím od boku... když nevymažu chybu tak nemůžu kódovat? Potřebuju si změnit motorizaci nefunguje mi tachometr... Co mám špatně?

Editováno: , autor: odie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...