Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Uvažoval jsem dlouho o navi DX, ale je to akorát lákadlo pro zloděje pokud někde zaparkuješ.

 

Mám normální Sympohny a na maxíku sezobrazuje v poho.  Musíš sehnat TMC box a dodělat kabeláž, levné to nebude.

 

Je to už 20let starý zařízení. Ale sehnat a dodělat se to dá. V dnešní době je to jen otázka chtění a financí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj dělá stále ještě někdo maxidoty do F I chtěl bych si ho dodělat ale nevěřím si že bych to sám zvládl takže někdo kdo by zvládl všechny úkony s mojí malou pomocí . Mám F I 1.4 MPI 50kW bez PP. Někdo z okolí

Praha-Západ pokud by se našel tak sz . Díky

Editováno: , autor: seky739
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, 

Chcel by som sa opytat kam a ako mam zapojit origo snimac hladiny kvapaliny ostrekovacov ? docital som sa ze kostra by mala byt napojena na snimac teploty ale neviem kam napojit do budikov. F1 2007 maxidot. Dakujem

Editováno: , autor: Falcon9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Jen se rozlišuje zda je auto před nebo po facelivtu, jinak by jsi musel vyměnit plovákovou destičku.

Spíš je otázka jakou cenu jsi schopen akceptovat. Je jich už hrozně málo spíš nejsou k sehnání.

Napiš mi popřípadě SZ a do ní jakou cenu si představuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj mam dotaz ohledne RS budiku.Mam fabii 1.9SDi rok 2003 bez PP a namontoval jsem budiky z RS fabie z roku 2003,sparoval jsem immo to vse funguje jen mi zustala svitit kontrolka volantu a neukazuje rychlost a ani nenacita km nevite nekdo jestli to pujde nejak rozebehnout nebo je vubec nemuzu pouzit?ted jsem tam mel budiky s cislem 6Y1 920 860 H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...