Přejít na obsah

samovolne rozsvecovani brzdovych svetel


nohic

Doporučené příspěvky

Poznat to je i u diesla. Zkus pri neutralu prudce a kratce zmacknout plynovy pedal. Nejdriv se zmacklou spojkou a pak bez spojky a uvidis jak se motor bude chovat. Se zmacklou spojkou ti otacky vyleti mnohem vic - motor jde mnohem lepe za plyn. pedalem. Pri nevymackly spojce se otacky zvednou jen trochu a jdou nahoru pomalu. V pripade ze nefunguje spojkovej spinac, je slozitejsi se s autem rozjed, ma delsi odezvu na plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomina

tak jsem to zkoušel....přidat plyn bez spojky a se spojkou...chová se to stejně....

dokonce jsem spojkový spínač odpojil...taky nic, ani při řazení....jen nešel tempomat....tak nevím...

1,9 TDI, 81 kW, r.v. 2003 facelift

Editováno: , autor: 666dia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomina

tak jsem to zkoušel....přidat plyn bez spojky a se spojkou...chová se to stejně....

dokonce jsem spojkový spínač odpojil...taky nic, ani při řazení....jen nešel tempomat....tak nevím...

1,9 TDI, 81 kW, r.v. 2003 facelift

Tak nevim, ja mam facelift r.v.2001 a je u me hodne znat jesi "tůruju" motor se zmacklou spojkou nebo bez zmackly. Se zmacklou spojkou na plyn reaguje podstatne rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

cau, chtel jsem se zeptat, mel sem mensi vylet, a kdyz jsem dojel na misto, zaparkoval, vypnul svetla, motor, ... vsiml jsem si, ze mi sviti brzdovy svetla, zkusil jsem znovu nastartovat, parkrat seslapnout brzdovy pedal, ale nepomohlo, taky jsem si vsiml, ze mi problikava ikonka civky na palubce. problem jsem kratkodobe vyresil tak, ze jsem si zjistil, ktera pojistka je od brzdovych svetel a na noc ji vyndal :) rano, pri zpatecni ceste, jsem pojistku vratil, ikonka civky chvili problikavala, pote jsem si vsiml, ze blikat prestala, podivam se a dokonce uz ani brzdovy svetla nesvitily, cim by to mohlo byt? mohlo by se jednat o nejakou zavaznejsi poruchu?

diky za odpovedi!

(1.9TDi, r.v. 01)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...