Přejít na obsah

Nefunkční směrová světla / přerušovač


kasilek

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Pánové, prosím o radu - nepodařilo se mi to tu najít.

Sporadicky se mi stává, že když začnu na křižovatce blikat směrovkama, tak interval blikání přestane být pravidelný, někdy je delší a pak zas najednou několikrát po sobě kratší. Je to slyšet i na relé, které jakoby zadrhne a pak naopak sepne několikrát rychle po sobě. Stává se to jen občas a klidně hned na další křižovatce to je zase v pořádku...

Vadí mi to především proto, že někdy je ten interval tak dlouhej, že by si někdo nemusel všimnout že blikám, což může být docela krtický.

Dělá to jak do prava tak do leva i na výstražný blinkry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod tlacitkem vystraznych blinkru je prerusovac. Asi si zada vymenu. Pozor, jestli mas tazny, je jiny nez normal.

Myslíš tím tažný zařízení? (pak je přerušovač jinej než když tažný zařízení nemám?)

Jde ten přerušovač pod tlačítkem výstražných blinkrů vyndat bez demontáže palubní desky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny, mám problém na své Octávce I, r.v.02 s tím, že když dám směrovku (jedno na jakou stranu) tak mi bliká chvílema hrozně trhaně, a když je zaplá delší dobu tak se mi také stáva (jen občas) že se blikání zcela zastaví. Po návratu páčky směrovek do pozice "O" a znovu zapnutí blikače do směru jízdy tak zas naskočí, ale zas trhaně. Nevíte někdo čím by to mohlo bejt. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, napřed se omlouvám za to, že už nse to tu možná probíralo, ale já opravdu momentálně nemám moc času.

Blikry jednou blikají, podruhé zablikají jenom 2x a potom nic. To je většinou. Můžete poradit s eventuelní opravou nebo výměnou.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď je to páčka dá se prostříknout wd - 40 nebo vadnej přerušovač. Zapni výstražný 4 a pokud jdou tak je to páčka. Výměna je sundání bágu s volanten a pár plastů. Přerušovač je za tlačítkem výstražných je to komplet.

Když zapnu výstražný, tak to dělaj taky. Někdy jdou, někdy třeba jenom 5x a nic. Zkusím prostříknout tu páčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, napřed se omlouvám za to, že už nse to tu možná probíralo, ale já opravdu momentálně nemám moc času.

Blikry jednou blikají, podruhé zablikají jenom 2x a potom nic. To je většinou. Můžete poradit s eventuelní opravou nebo výměnou.

Dík

No podla priznakov sa Ti lepi rele v prerusovaci, skus ako prvy vymenit ten. Packa skor sposobuje pocvakavanie ked nemas zapnute smerovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...