Přejít na obsah

1.6, 55kW nestartuje


krupinok

Doporučené příspěvky

kedže ma to dosť súri aby bolo auto spravené, zajtra ho idem hodiť ku chalanovi čo mi robí auto, tak potom dám vedieť čo nakoniec bolo chybou, ešte jedna vec, VAG vyhodil niečo so vstrekovacim ventilom ale mám pocit že tým to nebude... kedže ako následky tejto chyby boli vyhodené zníženie výkonu a zmenené hodnoty pri EK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kedže ma to dosť súri aby bolo auto spravené, zajtra ho idem hodiť ku chalanovi čo mi robí auto, tak potom dám vedieť čo nakoniec bolo chybou, ešte jedna vec, VAG vyhodil niečo so vstrekovacim ventilom ale mám pocit že tým to nebude... kedže ako následky tejto chyby boli vyhodené zníženie výkonu a zmenené hodnoty pri EK

kdybys měl špatnej třikovač tak ti to třeba naskočí na tři válce,mě to taky kdysy psalo ale nebral jsem to vážně takový ty sporadické chyby neboj auto zas pofrčí bude to nějaká kokot..a :):) jestli je to zapalovaci trafo tak to se dá pořídit do 1000kč u vás už asi euráčky :-) tak 30eček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže čerstvé správy z kamarátovej dielne, sviečky to nie su, čerpadlo tlači benzín, rozdelovač je v pohode, trafo je dokonca nové, chalan to mal tiež na diagnostike vyhodilo mu to vstrekovaci ventil 1, a vyzerá to tak že signál ide ale nevstrekuje benzín... takže si to tam nechal a bude dalej hľadať chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže čerstvé správy z kamarátovej dielne, sviečky to nie su, čerpadlo tlači benzín, rozdelovač je v pohode, trafo je dokonca nové, chalan to mal tiež na diagnostike vyhodilo mu to vstrekovaci ventil 1, a vyzerá to tak že signál ide ale nevstrekuje benzín... takže si to tam nechal a bude dalej hľadať chybu

pozor na to trafo mě se tvařilo O.K ale chvíli šlo pak ne tak nevím jestli ti to pomuže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže "závada" vyriešená, predošlý majiteľ mi zabudol povedať, že to auto ma "secret button", ochrana proti naštartovaniu, takže kamarát strávil celý den hľadaním chyby, mal dokonca aj druhu RJ a nič až nakoniec podľa el. schem zistil že tam bol jeden kábel prerušený, takže niekedy aj samotné auto vie prekvapiť :) a kamarátovi len skláňam poklonu že mi to našiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže "závada" vyriešená, predošlý majiteľ mi zabudol povedať, že to auto ma "secret button", ochrana proti naštartovaniu, takže kamarát strávil celý den hľadaním chyby, mal dokonca aj druhu RJ a nič až nakoniec podľa el. schem zistil že tam bol jeden kábel prerušený, takže niekedy aj samotné auto vie prekvapiť :) a kamarátovi len skláňam poklonu že mi to našiel...

To jsou někdy takový překvapení ja ho na svojí octě našel uplně náhodou když sem po předchozím majteli vymontovával handsfree.. Tak sem ho radši předělal jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...