Přejít na obsah

potřebuji poradit


frok

Doporučené příspěvky

Ja mam v haji stredni ofuky (oba). Nove vyjdou origo kolem 1000Kc. Zatim ziju se staryma.

Ahoj to stojej 1000 kč jenom ty středové ofuky ? No tak to jsou strašný vydřiduši já dělám v lisovně plastickejch hmot a taky lisujem díly na auta tak tomu tak trochu rozumím a výrobní cena těch ofuku je tak kolem 80 kč. Bohužel na škodovku tam nelisujem díly jenom na BMW,MERCEDES,RENOLT,TOYOTA.A automobilky jsou tak vyčuraný , že si v jednom podniku nenechaj dělat celej díl aby jim to lidi nekradli a neprodávali za výrazně nižší ceny tak si nechaj v každém podniku dělat jenom něco <_<<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jste u těch ventilátorů, ulomil jsem tím kolečkem ty lamely, na jedné straně, jde to nějak opravit, aby se zase všechny natáčely stejně nebo musím sehnat nový výdech...

Resim to tak, ze vyndam ofuk, rozeberu tak, abych mel v ruce tu lamelu, vezmu do klesti lamelu a do druhych drat prumeru toho plastoveho "curacka", za ktery se to otaci, ktery je na kousku delky ze dvou stran zplostely (pilikem). Ten drat nahreju a nacpu zatepla z boku do ty lamely tak, aby tam zajel ten zbrousenej kus. Pak to ufiknu tak, aby byl dratek dlouhy stejne jako u neznicene lamelky, zabrousit a je to hotovo... Jenom se musi dat pozor, aby ten drat nevyjel nekde bokem, pak uz tu lamelu dokupy nedas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodava se to jako komplet krabicka s ovladanim natoceni. Za 80Kc bych to necekal, ale 1000Kc je celekm dost.

Ale je to videt snad na vsech dilech jak jsou predrazene. Zeptejte se nekoho kdo vyrabi jakykoliv dil pro automobilku a pak mrknete do Etky.

jsou to hrozní zloději, kupoval jsem jeden šroubek co drží všechny možné plasty, takovej ten černej s velkou hlavou na torx a stojí 10 Kč slovy deset korun, jeden podělanej šroubek, zkuste spočítat kolik těch šroubků na autě je.

:ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já sháním jednu lamelu do středního ofukovače. Nevíte někdo jestli jsou lamely stejný jako v bočních ofukovačích?

Případně koupím jednu lamelu od někoho kdo si třeba koupil nový díl a z poškozeného něco zbylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa tiez podarilo zlomit,ale ten plast na boku,v ktorom sa tie lameni tocia.Mal som auto asi mesiac.Skoro ma slak trafil. :angry: Ofuk som nemohol vybrat,tak som to len trochu vysunul a podarilo sa mi to nejako zalepit. ;) Funguje to do dnes,tak dufam,ze bude aj nadalej. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Resim to tak, ze vyndam ofuk, rozeberu tak, abych mel v ruce tu lamelu, vezmu do klesti lamelu a do druhych drat prumeru toho plastoveho "curacka", za ktery se to otaci, ktery je na kousku delky ze dvou stran zplostely (pilikem). Ten drat nahreju a nacpu zatepla z boku do ty lamely tak, aby tam zajel ten zbrousenej kus. Pak to ufiknu tak, aby byl dratek dlouhy stejne jako u neznicene lamelky, zabrousit a je to hotovo... Jenom se musi dat pozor, aby ten drat nevyjel nekde bokem, pak uz tu lamelu dokupy nedas :)

při rozebírání ofuku mi z něj vypadla taková malinká pružinka - netušíte někdokam přesně patří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...