Přejít na obsah

Zvýšení výkonu TDI


Doporučené příspěvky

zak mě to dneska rozmluvilo několik lidí co se pohybujou kolem závodů.Je to sice reálné zvyšit výkon z 90 koní na 150 koní ,ale rozhodně to nekončí výměnou trysek ,turba a chipu .Dálš se musí dát jiná spojka ,poloosy, převodovka a to nemluvím o tom ,že kastle neni vařená ,ale bodovaná a bude se kroutit .Maximum ,aby vše bylo o.k. je tak 130 koní .Uvidíme jak se nakonec rozhodnu budu rád když lidi co toto zvýšení maj napíšou pravdivě jejich zkušenosti a taky to co museli dát nové . :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se takhle ptal kamaráda závodníka,když si koupil svoji octu TDI 81kw nechal ji šipnout na 150 k,výsledek bylo prý fajn dělo,po 40tis.zrada:ohlá hlava,rozvody v pi...!atd.no,takže koupil jinej motor opravili to a octěnce udělal pápá lálá,a kopil si O II RS combi,říkal že teprva ve 160km/h dává 6 rychl.tak nevím do toho bych tedy nešel!je to ale věc každého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo mě řikal závodník Octavia 1,9 TDi 154 koní ,že ulámu klouby poloosu ,a že spojka to nevydrží ,jo a v zimě se nedá jezdit auto je moc živé i při rozjzdech . budu to dělat u Reeshy vDP tak uvidíme co poradí on

No pokud se budes rozjizdet jako blazen tak je to mozny, pokud pri tom budes pouzivat mozek tak bych se toho nebal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se takhle ptal kamaráda závodníka,když si koupil svoji octu TDI 81kw nechal ji šipnout na 150 k,výsledek bylo prý fajn dělo,po 40tis.zrada:ohlá hlava,rozvody v pi...!atd.no,takže koupil jinej motor opravili to a octěnce udělal pápá lálá,a kopil si O II RS combi,říkal že teprva ve 160km/h dává 6 rychl.tak nevím do toho bych tedy nešel!je to ale věc každého

to jsou zase moudra

jestli spíš panáček nesral na rozvod a jak se to potkalo tak to vyvalilo ventily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo mě řikal závodník Octavia 1,9 TDi  154 koní  ,že ulámu klouby poloosu ,a že spojka to nevydrží ,jo a v zimě se nedá jezdit auto je moc živé i při rozjzdech . budu to dělat u Reeshy vDP tak uvidíme co poradí on

No pokud se budes rozjizdet jako blazen tak je to mozny, pokud pri tom budes pouzivat mozek tak bych se toho nebal ;)

Jo jo přesně tak, navíc pak máš rezervu na krizovku, třeba předjíždění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rád ,že poradíš ,na kolik koní můžu jít abych neodepsal spojku ? Anebo jakou spojku dát a kolik tak stojí ? poloosy to vydržej ? Jo Vášo nemůže bejt na tý nápravě špatný ložisko něco tam hučí

měla by být OK

jestli se to nějak moc zhorší tak to pořešíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prej to jde ,ale rozhodně je to větší investice než jen trysky turbo chip

Neni!Ale je jasný,že když se budeš rozjíždět jak huntal a dávat tomu v plnym rejdu tak můžeš udělat spojku a nebo poloosu,ale to dokážu i na novym autě bez chipu.

Spojku samozřejmě řešit budeš,ale myslim stačí jen kvalitní obložení (takže min. investice)

Editováno: , autor: Bageta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...