Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Firmware je od toho aby se upravoval...přepnout jen gateway(přehrát tuto část ve firmware navigace) z face O2(S2) pro starou O2 s Maxi-Dotem dřív otázka 40 minut dneska 4 minuty. Ať žije pokrok.

Tím chci říct, že upravit jde leccos...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Bude GSM III fungovat s N97? Je potřeba nějaká aplikace?

Když GSM III funguje jako samostatný telefon a využívá jen vzdáleně SIM,kam se ukládají SMS? (v tel.mám nastaveno na kartu)

Ahoj, pokud mi napises seznam konkretnich otazek, tak ti odpovim na cokoliv, co se tyka GSM II a GSM III. Myslim, ze bych toho mohl vedet celkem hodne, kdyz jsem ty jednotky sam tri roky ve Skodovce vyvijel :) Ale radeji opakuju, seznam otazek, ne slohy :)

GSM II i GSM III maji sve pro a proti, je skoda, ze SKODA-MARKETING nedela vice pro to, aby zakaznik si mohl urcit, co je pro nej prioritou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jaký je pro mě praktický rozdíl mezi HF2 a HF3, poud vlastním HTC Touch Pro2 a mám jej přidělaný na držáku vedle autorádia? Má někdo zkušenost, jestli je lepší ovládat telefon dotykovou obrazovkou nebo přes menu HF?

Nejsem si jist, co myslis pod pojmy HF2 a HF3 ? Nemyslis nahodou GSMII A GSMIII ? Pokud ano, tak GSMII je bezna HF sada, GSMIII je samostatny autotelefon (s vyrazne komfortnejsimi funkcemi a sprazenim s Columbusem), kteremu staci SIMka v mobilu (nepotrebuje svou vlastni), se kterym je sparovan pomoci rSAP profilu (nema ho kazdy telefon, Nokie ho obvykle maji)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím místní odborníky. Rád bych znal názor, jakou sadu HF pořídit do mé OCII. Jsem první majitel OCII, vyrobené v dubnu 2005. Auto má z výroby HF sadu z držákem, MF volant, MAXI-DOT a parkováky vzadu i vpředu. Před nedávnem jsem nahradil původní rádio Stream navigací Columbus. Montáž proběhla v autorizovaném servisu Škoda. Na mé přání rozchodili zobrazování na Maxi-Dot a zobrazování parkováků (samo, že museli vyměnit Gateway, střešní anténu a jednotku parkováků). Teď řeším problém, jakou jednotku pro HF nechat namontovat, jestli tu pro GSM II, nebo pro GSM III. Raději bych tu pro GSM III, ale mám obavy, aby vše chodilo tak jak má. Takže- bude s touto jednotkou chdit zobrazování na MAXI-DOT a dotyková obrazovka na navi. Plánuji koupi nového telefonu, koukal jsem jaké telefony by chdily s touto jednotkou, v tom není problém. Takže uvítám vaše názory, co je lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s GSMIII ti bude fungovat maxidot i Columbus, ale nebudou fungovat tlačítka na přijmutí a odmítnutí hovoru na MF volantu, hlasové ovládání z MF volantu půjde.. předpokládám že máš předFL volant, budeš muset natáhnout anténní kabel od jednotky ke střešní anténě. pro GSMII potřebuješ jednotku 729B, ta se velice těžko shání.. tam půjde vše.. anténní kabel tahat nemusíš, u GSMII využívá telefon své antény... GSMIII potřebuje svou... po montáži nakodovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Milhausek To, že mi nepůjde ovládání na MF volantu je pro mne asi rozhodující. Ještě k těm anténám, na vlastní oči jsem viděl anténu, co mám teď namontovanou na svém autě. Vedou z ní tři kabely, jeden na rádio, druhý na telefon a třetí na navigaci. Ovšem nevím kam vedou dál, respektive, kam je napojen ten kabel na telefon, myslel jsem, že vede do jednotky HF co je pod sedačkou spolujezdce. Přesto, ovládání telefonu bez MF volantu si nedovedu představit, takže asi pudu to té GSM II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, jelikož celkem dobře znám obě škodovácké telefonní výbavy, včetně držáků telefonů a zároveň vím, že ani v servisech neví vše, tak rád poradím a odpovím na konkrétní dotazy. Jedna věc je ale nutná - vždy je nutné uvést typ výbavy (GSM II - hliníková krabička, GSM III plastová krabička, jednotky jsou umístěné pod sedačkou spolujezdce), SW jednotky (naspán na jednotce) a zároveň typ telefonu. Snad alespoň pomůžu někomu si tyto výbavy oblíbit :) M.

zdravím chtěl bych vědet na kolik přijde kompletní hf II nebo III material + ¨kdo to umí namontovat nebo poradit s montaží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GSMIII, E65 a kopirovani SMSsek z autotelefonu do mobilu

Kdyz me dorazi SMSka do autotelefonu GSMIII, je mozne ji pomoci MaxDOTu prekopirovat do materskeho mobilniho telefonu N E65 (ze ktereho je prebirana autorizace SIM karty pomoci rSAP).

Problem je ten, ze nekdy pri volbe "Kopirovat do telefonu" nabidne kopirovani do SIM karty (coz je na hov...), a nekdy to udela primo to telefonu (do jeho pameti,coz bych samozrejme preferoval u E65). Neni to nijak ovlivnitelne, a deje se tak vicemene nahodne, aniz bych si mohl vybrat.

Ma nekdo tuseni, proc tomu tak je, a co to ovlivnuje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, jelikož celkem dobře znám obě škodovácké telefonní výbavy, včetně držáků telefonů a zároveň vím, že ani v servisech neví vše, tak rád poradím a odpovím na konkrétní dotazy. Jedna věc je ale nutná - vždy je nutné uvést typ výbavy (GSM II - hliníková krabička, GSM III plastová krabička, jednotky jsou umístěné pod sedačkou spolujezdce), SW jednotky (naspán na jednotce) a zároveň typ telefonu. Snad alespoň pomůžu někomu si tyto výbavy oblíbit :) M.

Ahoj, mám jednoduchou otázku ,kde koupit 1Z0 035 729B GSM II a zakolik díky (kolik stojí ve škodovce)...L.Š.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...