Jump to content

Motor TDI PD???


Mopachi
 Share

Recommended Posts

Zdravím, mám dotaz ohledně motoru tdi v golfu.Zajímalo by mě kterej motor je pd?Jak to poznam podle kw?Jsou ty motory stejné jako u octavky?Děkuji za odpověď.Vím že je to forum o octaviích ale potřeboval bych radu.Díkec Nechci totiž pd.Mám na vyber r.v.2002 až 2003 ale nevim kterej tdi je pd.Jeden motor má 74kw a druhy 96kw.

Link to comment
Share on other sites

- taky jsem měl z PD obavy, dost mě děsí vstřiky ale prý už se dá repase zvládnout relativně levně. Dřív to bylo 14tis kč za jeden vstřik !!!

- nejlépe PD poznáš podle toho že na motoru není čerpadlo, otevři kapotu a pokud z naftoveho filtru vedou silne černe hadice pod kryt a pod nimi není čerpadlo je to PD

post-6887-1251982525_thumb.jpg

post-6887-1251982535_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Díky za rady byl jsem se na to včera podívat je to mazec 96kw 6rychlostí motor šlape jako hodinky turbo tahne prostě mazec, jsem byl spokojen ale problem byl že auto bylo zabaveno z leasingu a měl jen jeden klíč takže další investice zamky spínačka a nové vystřelovaky ani nemam potuchy kolik to u wolks.stoji.Když sem to měnil na octe i s klíčema obyčejnýma stalo to 6tis.Další investice gumy jinak vuz ok každopadně budu o tom přemýšlet a hledat dale.Děkuji moc za poznatky v naftě se neorientuji .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...