Přejít na obsah

Trychtyr olejove merky


Johny007

Doporučené příspěvky

Prosim o pomoc . Naposledy ked som kontroloval stav oleja tak sa mi ulomil asi 5cm od vrchu TRYCHTYR OLEJOVE MERKY ( 06A 103 663 B ) velmi tasko mi slo vytahovat merku(tu cast kde su RISKY max a min) z toho umeleho trychtyru az na koniec to nevydrzala .

Diel stoji nejako do 100kč (4-5eur) . Len nevim co s tou robotou ...

Mate s tym niekto skusenosti , ako ho vymenit ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem jeste zavadeci natrubek nemenil, ale ve spodni casti bloku motoru je vodici trubka, ktera usti do olej. vany, na vodici trubku se nasazuje z vrchu ten natrubek

Hej vjem ta trubka ide do olejovej vane len nevjem ako ju vymenit bo to asi lahko nepojde a nevjem ako to tam drzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej vjem ta trubka ide do olejovej vane len nevjem ako ju vymenit bo to asi lahko nepojde a nevjem ako to tam drzi

čus ja sem ji menil na 01 RS a docela to jde. je tam jem nacvakla na tej železnej trubce. ten konec nátrubku rozřízni pilkou na zelezo (jen platkem) pak ji vylomíš do boku. ale pozor kousek je strčenej i zevnitřt tak at se ti neulomy a nespadne ti to do vany. kup novej a presne to uvidíš jak to vypada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus ja sem ji menil na 01 RS a docela to jde. je tam jem nacvakla na tej železnej trubce. ten konec nátrubku rozřízni pilkou na zelezo (jen platkem) pak ji vylomíš do boku. ale pozor kousek je strčenej i zevnitřt tak at se ti neulomy a nespadne ti to do vany. kup novej a presne to uvidíš jak to vypada

To jo vsimol som si ze ta zlta umelina je nacvakla ne zeleznej trubke , cize asik to nepojde nejak lahko povytiahnut a vymenit coo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo vsimol som si ze ta zlta umelina je nacvakla ne zeleznej trubke , cize asik to nepojde nejak lahko povytiahnut a vymenit coo?

no ja jsem to klestema vzal a zavyklal a porval nahoru, ale je pravda, ze jsem si neuvedomil, ze tim muzu i kousek zlomit a ten mi muze spadnout do vany :-) nastesti se tak nestalo... ty bud radeji opatrnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...