Jump to content

(OI) Zatím jen sonda, za kolik by se mohla prodat


manduss
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

omlouvám se pokud jsem založil špatně téma, ale nevěděl jsem kam jinam to dát.

Naši mají Octavii 1.8T 20V 110Kw r.v. 99 a chtějí jí prodat. Nevím, jestli se ta výbava nějak jmenuje, ale má to snad úplně všechno.

Tempomat, El. okna i zrcátka, 4x airbag, autom. klima., střešní okno, vyhřívané sedačky, CD changer, tažné.

Najeto má cca 150.000 km.

Jsou tuším 3tí majitel. Bývalo to auto někoho ze škodovky, pak našeho známého a od r. 2003 našich.

Teď k problémům, o kterých vím:

Auto bylo 2x bourané. Jednou nedobrzdilo auto za námi a najelo do kufru. Víko kufru, zadní nárazník a světla jsou tedy nové. Podruhé to byla větší rána při přejíždění křižovatky na zadní kolo. Kolo bylo ulomené, promáčklé zadní dveře a blatník. Bouchnul airbag ze sedačky u spolujezdce. Nový jsme nedávali, nechali jsme ho vyřadit, tuším odporem. CD changer je teď v opravě, špatně čte. Pokud ho neopraví, tak budeme kupovat nové rádio s CD na MP3. Auto je pravidelně servisováno v BOSH servisech. Za poslední dobu vím o měněném výfuku, všech kotoučích a destičkách, tlumičích, kompresoru klimatizace. Všechny 4 okna už spadly, takže jsou opravované a plně funkční. Dveře spolujezdce jdou hodně ztuha. Není to ale tou bouračkou, potom šly ještě normálně. Začalo to z ničeho nic. Třeba nějaká blbost, třeba něco vážnýho. Netuším. DO k centrálu bylo originál, ale rozbilo se ovládání v obou klíčích, tak jsme tam dali neoriginální dálku s vytřelovacími klíči. Origo klíče máme.

Za kolik myslíte, že bysme jí měli nabídnout? Mají možnost koupit hodně moc výhodně Sharana v super stavu, tak se potřebují Oktávky zbavit. Ale zase ne za každou cenu.

Předem díky za Vaše názory.

manduss

Link to comment
Share on other sites

Nedávno stála moje Okta 3 měsíce v bazaru, r.v.2000, najeto o něco víc než ty, komplet dvoje obutí, fungl nové rozvody, spojka a baterka, výbava lepší standard. Začali to prodávat na 109, skončili na 99 a nic. Takže když vznikla nečekaná potřeba pořídit do rodiny další auto, tak jsem si to svoje stáhl zase domů, protože pár let si bez problémů ještě odjezdí.

Takže tipuju reálnou cenu tak do 90tKč. Pokud chceš prodat, tak lepší to už nikdy nebude, není to otázka "za každou cenu", ale pomalu jestli vůbec, protože stáří 10 let je 10 let.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...