Přejít na obsah

čirá světla bez faceliftu


forrest

Doporučené příspěvky

Já si řikal, že za 4800kč ta cena je sic drsná, ale L a K se nedají sehnat takže by se dalo , ale ta cena je za jedno takže to si radši za ty prachy uděláš facelift:)) A ještě ti zbude.

S tímhle at jde autoKely do Kelu :smich:

L&K jsou vylozene o nahode a daji se sehnat tak za 4500, ale je to kumst. Jojo, to at fakt jdou do kelu, ale to jsou standard ceny. Po mne treba chtel Stangl za ty tlumice 14000, mam je za 8500 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy? Ty Onasisu ;)

Kucí daj se koupit konektory k faceliftovým lampám normálka někde v kšeftě (kdyžtak prosím tip) nebo musím zkoušet vrakáč? Děkuji. -_-

tak hlavně jedno měl doma v pohodě ne tak proč by to předělával na face, když má i RS nárazník upravenej ;) ;) , že Spidi -_--_- takže jako jediný z klubu má starou face s čirou a RS nárazníkem B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou chlapi, nevíte kde nebo jak sehnat přední světlomety s L&K bez faceliftu (staré)?? A jěště sháním kulaté mlhovky s fabie (faceliftove)

joo to bude tezky... prolejzat pravidelne annonci, bazar na octaviaclubu a cekat.. ja cekal pres rok a MAM JE B)

trpělivost růže přináší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Nazdarek, když chcete koupit nějaky ND na netu, jaké použivate obchody (adresy)? Chtěl bych totiž koupit sklo na světla s L&K a nevím jestli se to dá někde sehnat. nebo lepe jestli to jde vůbec vyměnit... :o

myslim ze ty skla by mely jit vymenit. A nemusely by bejt ani moc drahy primo ve skodovce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartmene, já jsem pořešil ty patice světlometů přímo ve Škodovce. Mám vrakáče na Octy celkem z ruky a letět kvůli takové "maličkosti" někam 180km to ne. Objednal jsem si je, jedna vyšla na 200Kč. Byly bez pinů, stačilo vypíchnout ze staré patice a napinovat ty nové. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek, když chcete koupit nějaky ND na netu, jaké použivate obchody (adresy)? Chtěl bych totiž koupit sklo na světla s L&K a nevím jestli se to dá někde sehnat. nebo lepe jestli to jde vůbec vyměnit... :o

Někde jsem to viděl na netu. Prodává to jedna firma a stálo to asi 1100kč a bylo to z plastu a někteří lidé si to dali i na normální světla a pak jim to svítilo nahovno. Ale na L a K to pujde. Tady to je: http://www.ellri.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maras. mam pravé světlo s LaK a sháním k němu levé. Mám sice parabolu levého ale ta je kapku čudná sem myslel že to všechno vyměním a skompletuju ze starých ale raději bych byl kdyby ste někdo věděl o levém kompletním a dal mi pak vědět. Byl bych moc rád :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Už sem to vyřešil, našel sem tipka co prodává nové i strši díly na škodovky, tak mi sežene cele světlo za cenu toho skla. Origo ve škodovce za to sklo chtěji 1600+200 Kč těsněni.

Tzn. sundám ze starých obyč světel nečirá skla a koupím u Škodovky 2x čirá skla na LaK za cca 3600 Kč, a mám svštla jako LK. Pochopil jsem to dobře? Asi né, něco jsem určitě přehlédnul, protože jinak by nikdo nekupoval celé starší světla LK za 4500, když by předělal ty svoje za 3600 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tzn. sundám ze starých obyč světel nečirá skla a koupím u Škodovky 2x čirá skla na LaK za cca 3600 Kč, a mám svštla jako LK. Pochopil jsem to dobře? Asi né, něco jsem určitě přehlédnul, protože jinak by nikdo nekupoval celé starší světla LK za 4500, když by předělal ty svoje za 3600 Kč.

1) Přečti si to tady celý od začátku

2) Nebo jdi někam za roh a naliskej si...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar Zabiak, uz si skusal dat tam tie faceliftovae svetla aj sam? Videl som na Tvojej stranke ze tam mas navod tak ma zaujima ci si sa s tym popasoval uz aj Ty, ak ano hod neake fotoa dalsie rady :-)

Já mám furt ty staré a asi je nechám po vyčištění vypadájí super vis. http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/svetlaCisteni.htm .

Jinak ty faceliftový jsem nezkoušel to jsem vyfotil v Dejvicích. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec! Kucí, obracím se na vás s prosbou, zda-li někomu zbyly ty držáky na faceliftovou verzi masky na Octu, tak bych koupil za nějakou rozumnou cenu. Kámoš mi nechal masku, ale chybí ty držáky. Sorry za OT, ale do bazaru každej neleze. Admin promine (doufám). -_-

Tak proč si je za 130,- kč nekoupíš???? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec! Kucí, obracím se na vás s prosbou, zda-li někomu zbyly ty držáky na faceliftovou verzi masky na Octu, tak bych koupil za nějakou rozumnou cenu. Kámoš mi nechal masku, ale chybí ty držáky. Sorry za OT, ale do bazaru každej neleze. Admin promine (doufám). -_-

Tak proč si je za 130,- kč nekoupíš???? :smich:

Jasně, už jsem koupil. Jenom že bydlím v takové díře, kde nic nemaj. tak je to vždycky na dýl. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tzn. sundám ze starých obyč světel nečirá skla a koupím u Škodovky 2x čirá skla na LaK za cca 3600 Kč, a mám svštla jako LK. Pochopil jsem to dobře? Asi né, něco jsem určitě přehlédnul, protože jinak by nikdo nekupoval celé starší světla LK za 4500, když by předělal ty svoje za 3600 Kč.

1) Přečti si to tady celý od začátku

2) Nebo jdi někam za roh a naliskej si...

Sorry jestli jsem se tě dotknul, jsem strašně líný :disgust: abych to četl od začátku a možná i natvrdlý :unsure: . Dík za odbornou radu :p .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tzn. sundám ze starých obyč světel nečirá skla a koupím u Škodovky 2x čirá skla na LaK za cca 3600 Kč, a mám svštla jako LK. Pochopil jsem to dobře? Asi né, něco jsem určitě přehlédnul, protože jinak by nikdo nekupoval celé starší světla LK za 4500, když by předělal ty svoje za 3600 Kč.

1) Přečti si to tady celý od začátku

2) Nebo jdi někam za roh a naliskej si...

Sorry jestli jsem se tě dotknul, jsem strašně líný :disgust: abych to četl od začátku a možná i natvrdlý :unsure: . Dík za odbornou radu :p .

No muzes to tak udelat, ale nebude to svitit jak ma.... svetlo L&K ma totiz i jinou parabolu.. Takhle by si to mel sice pekny, ale svitilo by to na nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...