Přejít na obsah

Jak na výměnu zadního zámku 5. dveří?


Dandiel

Doporučené příspěvky

Ahojte,potrebuju vymenit zamek 5. dveri. Myslim ten oranzovy.

Vim ze tam zespod jsou dva srouby a pak pod plastem jedne sroub,staci je odsroubovat a jde ot pak vytahnout? Jeste vim ze je tam takovy kloub,ktery je nacvakly na kulicce, tim to muze chodit nahoru a dolu. Tak ten se musi samo taky vycvaknout ze?

Diky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsem to vyšrouboval nějakým větším torxem (T27 neo T30?), vycvakl to táhlo na ovládání odpojil kabel k mikrospínači a jde to ven samo. Neboj se toho, vyndat je to fakt jen na pět minut... Pak jsem akorát spravoval mikrospínač, pořád to signalizovalo otevření zadních dveří. To už bylo na mnohem dýl, ten zámek jsem měl úplně rozkuchanej, ale už to fachčí. Pokud máš stejný problém, doporučuji nějakou lepící pásku, nejlépe izolepu,která je tenká a pohrát si s tím... Postupuj dle tohoto návodu: http://www.skodaoctavia.cz/clanek/osvetleni-kufru-o1-combi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...