Přejít na obsah

Zadní sedačky


Wertheim

Doporučené příspěvky

Sedáky sú bežne vyberateľné, vyberieš ich bez použitia náradia aj jednou rukou. Horšie to bude s operadlom, tak to musíš vyšróbovať. Viac pomôcť neviem.

Tak to je jasný, že sedáky vyndám jednou rukou. Ale sedáky nic nevážej, chci vyndat opěradla..to jsem myslel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naboku z kazdej strany mas otocnu zapadku ktoru treba uvolnit sroubovakom. potom vyberies osku operadla z uvolneneho zamku a operadlo s trochou sikovnosti vytiahnes smerom von z auta. na prvy krat to cloveku pride mozno trochu divne ale chce to len cvik. keby ti to neslo tak s nim trochu skus kyvat zo strany na stranu aby sa uvolnilo z osky v strede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naboku z kazdej strany mas otocnu zapadku ktoru treba uvolnit sroubovakom. potom vyberies osku operadla z uvolneneho zamku a operadlo s trochou sikovnosti vytiahnes smerom von z auta. na prvy krat to cloveku pride mozno trochu divne ale chce to len cvik. keby ti to neslo tak s nim trochu skus kyvat zo strany na stranu aby sa uvolnilo z osky v strede.

Díky :D . Hned to půjdu zkusit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj všichni.Asi už to tady bylo,ale nenašel jsem to.Chci si vyměnit u fábky zadní nedělené sedačky za dělené.

1) půjdou mi do kombíka zadní sedačky z krátké fábky?,

2) jak mám vyřešit to střední uchycení u dělených sedaček,když já ho tam nemám(myslím takvou tu tyčku,na které jsou dělené nasunuté).

Díky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no lahké to nebude.

ten stred tam navarit a je tam aj uchytenie na dva trojbodové pásy.

sedadlá krátkej a dlhej fabie by mali byt totožné.

Naopak je to snadný. Taky sme to na Hráškovi dělali. Střed sme nevařili. Tam je snad už z výroby.

post-5139-1200776803_thumb.jpg

post-5139-1200776921_thumb.jpg

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ved prave srobovanie nie je ono.

je to nad nadrzou a varit sa tam moc neda.

ono je to fajn ked je to nasrobovane az do nehody, ked ti kabela z kufra prerazi cez sedacky a premackne ta zozadu, alebo tvoje dieta, mamu, mangelku, alebo niekoho na zadnom sedadle.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ved prave srobovanie nie je ono.

je to nad nadrzou a varit sa tam moc neda.

ono je to fajn ked je to nasrobovane az do nehody, ked ti kabela z kufra prerazi cez sedacky a premackne ta zozadu, alebo tvoje dieta, mamu, mangelku, alebo niekoho na zadnom sedadle.

Už sem se byl na to dívat. Ale i taťka říká,že sme nic nevařili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
To je přesně ono! Potřebuji zadní dělené sedadla u combíka a nejsem si jist jestli to jde prohodit?! Už to vím!! Ale nevíte nahodou kde bych je sehnal?? A na kolik tak přijdou?? Dík :)

Zoženieš ich predsa v sekcii Bazar!

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přesně ono! Potřebuji zadní dělené sedadla u combíka a nejsem si jist jestli to jde prohodit?! Už to vím!! Ale nevíte nahodou kde bych je sehnal?? A na kolik tak přijdou?? Dík :)

Zkus nějaký vrakoviště. Pokud si nebudeš moc vymejšlet-RS sedačky,tak je seženeš docela lacino. Do 5000kč by ses měl vlízt i s předníma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...