Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Ahoj....:-)

Takže už jsou namontěné ale s časového nedostatku jsem s tím nejel ale už se těším potom poreferuji....

Ložiska když pudem do důsledku budou více namáhána to každopádně ale nemyslím že extrémě...je to jako když dáš kola s ET a budou koukat :-))))

ok. No vyzkoušej, poreferuj a nafoť!! :palec2: Na kolik vlastně vyšly všechny 4 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych teda řekl že pan Martyp má novej volant....!!! :palec2:

..a tvrdim nekde ze ma starej ? jen sem rikal ze z vlastni zkus. me moc nesedi do OI ..ale kazdeho vec ..pri desnich cena bych dal mozna taky znouze z OII le u ORS1 to me nebere..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vašo myslíš, že blbec policajt si toho všimne? :feve:

já jsem kdysi za podložky flastra dostal (1,5 cm)

a je mi celkem jedno jestli si toho nějakej policajt všimne ale líbí semi jak se každej ohání atestem (podložky, HID xenonový sady) a přitom ten atest je stejně k ničemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem kdysi za podložky flastra dostal (1,5 cm)

a je mi celkem jedno jestli si toho nějakej policajt všimne ale líbí semi jak se každej ohání atestem (podložky, HID xenonový sady) a přitom ten atest je stejně k ničemu

Jojo skoda, ze to u nas nefunguje jako v Nemecku v tomdle. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MartinRS: Musím se poklonit před takovou hromadou pěkné práce, prohlédl jsem si tohle téma prakticky od začátku...

A mám Dotaz - rád bych si nechal dodělat vyhřívané sedačky do O.I - v minulé, co mi byla ukradena, jsem je měl a už vidím, jak mi (a hlavně mojí přítelkyni) budou příští zimu chybět. A ten dotaz zní - přijímáš zakázky, pokud ano - co bych mohl počítat jako čas/cenu, do zimy daleko, tak na to snad ani nepospíchám...

Díky předem za info... :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MartinRS: Musím se poklonit před takovou hromadou pěkné práce, prohlédl jsem si tohle téma prakticky od začátku...

A mám Dotaz - rád bych si nechal dodělat vyhřívané sedačky do O.I - v minulé, co mi byla ukradena, jsem je měl a už vidím, jak mi (a hlavně mojí přítelkyni) budou příští zimu chybět. A ten dotaz zní - přijímáš zakázky, pokud ano - co bych mohl počítat jako čas/cenu, do zimy daleko, tak na to snad ani nepospíchám...

Díky předem za info... :worthy

Jee moc děkuji práce mě baví a hlavně mám rád kvalitu klidně na tom dělám déle ale zase je vše jako origo a podobně na požadavku se můžem dohodnout bez problému :-)))))písnu SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase jedno překvapení old model si nenechal vnutit nové faceliftové budíky tak ted se bude bádat proč auto sice jelo ale s doprovodem chyb :-))))))tak se prozatím vrátilo do původního stavu ......

dále uprava ovladače světel za ovladač pro xenony a regulací jasu podsvětlení

a výměna interieru za RS.....sedačky a tapec........

post-208-1210076143_thumb.jpg

post-208-1210076148_thumb.jpg

post-208-1210076152_thumb.jpg

post-208-1210076157_thumb.jpg

post-208-1210076164_thumb.jpg

post-208-1210076168_thumb.jpg

post-208-1210076240_thumb.jpg

post-208-1210076245_thumb.jpg

post-208-1210076249_thumb.jpg

post-208-1210076253_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase jedno překvapení old model si nenechal vnutit nové faceliftové budíky tak ted se bude bádat proč auto sice jelo ale s doprovodem chyb :-))))))tak se prozatím vrátilo do původního stavu ......

dále uprava ovladače světel za ovladač pro xenony a regulací jasu podsvětlení

a výměna interieru za RS.....sedačky a tapec........

timto bych chtel podekovat Martinovi za ochotu a naprosto profesionalni pristup ke vsemu, co se na mem aute delalo a ze toho za tu dobu co se zname nebylo malo .. moje plechova krasavice sice napoprve facelift neprijmula, ale uz ted se vi, ze je cosi shnileho ve state danskem :) .. takze Martas me velke diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...