Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

koukám jak v DE jsou koumáci.......ale jsem pro výměnu konektoru moc konektorů nebude dělat dobrotu .-))))

jinak jsem psal že se nedělají.....myšleno neprodávají ve škodě.......jinde hledat neni čas ....rychlejší je uprava konektoru....

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim o napovedu

je identicka ta prostredni mrizka u OII RS a u toho orig. tuning navleku na naraznik? viz. foto... pripada mi, ze ta prostredni mrizka je stejna s RS a ty dve krajni mrizky jsou stejny jako jsou v normalnim narazniku.... diky za kazdou radu, ktera mi to vysvetli

post-1767-1229010213_thumb.jpg

post-1767-1229010237_thumb.jpg

post-1767-1229010325_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám jak v DE jsou koumáci.......ale jsem pro výměnu konektoru moc konektorů nebude dělat dobrotu .-))))

jinak jsem psal že se nedělají.....myšleno neprodávají ve škodě.......jinde hledat neni čas ....rychlejší je uprava konektoru....

A mohl by jsi mi poradit, jak přepinovat původní konektor na nový? Už mám objednáno světlo i konektor na novou lampičku, ale nemám DP Superb, tak nevím jak to zapojit do nového konektoru.... Ta redukce je celkem drahá... koupit konektor a přepinovat + jeden pin na osvětlení vyjde levněji.. díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Martine,

podľa týchto foto vieš spojazdniť origo PDC aby ukazovalo ja na rádii Stream MO3 MP08??

Ak áno tak keď predám starý taxík by som ťa trošku otravoval s montážou... lebo v servise, kde som kupoval auto mi povedali, že namontujú origo, ale na rádii nehrozí aby to fungovalo... ;-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pane já moc děkuji věřím,že budem pokračovat :-))))jsem rád že jsme odstranili tu závada speciální :-))))a máš konečně NEW budíky........foto nemáme bohužel :-))))ted na vánoce jsem nestíhal fotit a raději se věnoval práci:-))))

Tobě a Všem tady na foru přeji krásné svátky pohodu a klídek Vánoc......:-)))))Mrs.

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...