Přejít na obsah

Cena opravy


lukas.novot

Doporučené příspěvky

nechci polemizovat,nemám zas tolik zkušeností,ale když se do mne opře někdo jiný a jde to z jeho pojistky,tak pojišťovna opraví vše bez doplatku,ale u auta staršího asi 5let už z amortizovaných dílů.Tzn.dodat servisu díly z vrakáče.Mám zkušenost,že když jsem si to bouchnul sám a šlo to z havárky,tak mi servis udělal i spoustu jiných věcí a napsal to na pojistku týhle akce.Servis se nabalíkoval a já byl spokojen.

Jen by mne furt zajímalo,jak při výplatě pojistné události odhadem se pak pojišťovna dá přitlačit alespoň k trochu slušný částce.

Nemá někdo zkušenost? :help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano..to máš pravdu..ale musiš si to udělat ze starejch dilu...a servis tam napsal dily nové....tak jak rikaš to chodi běžně... ale pokud to někdo neví, auto dá do sevisu a nestara se tak je překvapeny kolik musí doplatit... ja sem si taky dřiv na pojistku nechaval dělat všechno možne a s klukama z origo servisu se to dalo domluvit co bylo potreba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo.Měl jsem Forda Sierru ( krásný auto co mne stálo tenkrát 110 t.) a když mne jeden blbec naboural a já byl přesně tenhle blb co to dá do servisu ( s tím ,že je to z jeho pojistky ),tak mne oprava stála 150 t. a pojišťovna mi dala 65 t. Moc se mi to nevyplatilo :aggressive: .Člověk se učí chybama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od totálky se navíc odečítá ten zbytek auta co můžeš rozprodat, takže opravdu nicmoc. Ale například bratrovi nabořili jen přední dveře, trošku lavor, ale šli otvírat a dostal za to skoro 20 tis. a vyřízený to bylo přes svátky(česká pojišťovna). Klempířovi dal 500 a za lak dá tak 1500-2000. Bylo to počítaný rozpočtem, jako že si to opravíme samy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo.Měl jsem Forda Sierru ( krásný auto co mne stálo tenkrát 110 t.) a když mne jeden blbec naboural a já byl přesně tenhle blb co to dá do servisu ( s tím ,že je to z jeho pojistky ),tak mne oprava stála 150 t. a pojišťovna mi dala 65 t. Moc se mi to nevyplatilo :aggressive: .Člověk se učí chybama.

Ta francouzska pojistovna se stale neozvala :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdar jen pro info, taky se mi v lednu zadařilo a potkal jsem se s betonovým sloupem, odnesly to tyhle věci maska nárazník světla blinkry kapota blatníky vstuha narazníku nosník begy palubka,Octa je 2001 81KW combi. Pojičťovna to vyřešila formou totálky a dali mi 43000.

post-23752-1265628549_thumb.jpg

post-23752-1265628012_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

podle toho že to je rv 99 a niž je to jasna totalka...... prodej to nekomu kdo to opravi..za to jeste tak 25 dostanes.... odkud jsi??? jaky je tam motor?? mozna by sme se domluvili... a kdyby jsi to chtel pro sebe na dojezdeni tak se to da opravit za par tydnu. Za cumak ti pojistovna neda nic....nedobrzdils... a ten zadek...to je total..oprava tak 35-45 kdo ví co je pod tim...jak je to pohle atd od pojistovny moc necekej....skoro nic nedostanec..je to auto pres 10 let takze pro pojistovnu je to odpisovka jasna....

:D cože  35 až 45 tak to přidej ve značkovim tak 90tis oprava předku mě vyšla na 75tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...