Přejít na obsah

Ochrana podvozku


dick

Doporučené příspěvky

Máte někdo příplatkovou Ochranu podvozku na Roomsteru za 4 tisíce, tj. kryt ve předu a zvýšený podvozek o 5 mm, máte s tím někdo nějaké zkušenosti atd..., je to vůbec smysluplné, resp. dostačující na polňačku při cestě na chatu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam ukrainskej Roomster, a to se tu montuje v zaklade

pry mame spatne cesty

ale nevim z cim to porovnat protoze mel to od zacatku

a to tady ma kazda skodovka, Fabia z tim ale vypada hrozne jako kdyz clovek ma kratke kalhoty

u Roomstera z tim lip

jinak jezdim do lesa v pohode a ted' v zime ...

pockej zkusim udelat foto cesty ke kancelari u nas

post-17979-1264064995_thumb.jpg

Editováno: , autor: xdenser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, to je info o ničem, to že rusáci mají cesty na nic víme :) takže alespoň foto něčeho. Jinak si myslím že když postavím dvě auta vedle sebe, jedno s ochranou podvozku a druhé bez, tak těch 5 mm ani nepoznám.

poznas

rikam - auta vypadaji lip bez ochrany

je o nicem proto ze neni z cim rovnat, a nevime jak vypada tvoje cesta na chatu

abych poznat rozdil musis mit dve auta z ochranou a bez a projet z tim

myslim ze kde projede auto z dodatecnou ochranou tam projede i to bez nej ale musis proste byt opatrnejsi

tak ze ta ochrana ne bude rozhodujici jestli se dostanes na chatu nebo ne

i kdyz budes potrebovat tohle jen pro tu cestu tak to nema smysl protoze urcite znas tam kazdej kopecek

melo by to smysl jestli budes hodne jezdit spatnemy cestami bez asfaltu

a jeste nektere majitele oktavek tady to nechaji demontovat protoze ta ochrana ma spatnej vlyv na jizdni vlastnosti (riditelnost)

Editováno: , autor: xdenser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maš pravdu, přesně ses trefil do mých pochybností: mám obavy, že zdvižené auto bude vypadat blbě oproti normálnímu a že bude mít horší jízdní vlastnosti, také souhlasím s tím, že cestu po které jezdím 20 let znám nazpaměť a nějak projedu, ale už si úplně nejsem jistý u manželky :)

Takže teď mě už jen zajímá podstata na které je zvižený, myslím , že těch 5 mm udělají pružinama. Prodejce ví prd, že se téměř neprodává a aktivitou, že by to zjišťoval neoplýval :)

jinak díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sehnal konečně informaci(snad pravdivou)k paketu ochrana podvozku pro R za 4000,- ten kryt pod motorem je plechovej-nikoliv plast(ten je prodáván jen jako kryt proti kamínkům, špíně atd.) a zdviž vozu o 5mm je koncipováno na jiných pružinách, nic víc i tlumiče jsou snad stejný. Tak kdyby to něko zajímalo, tak je to takhle. A já do toho jdu !

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze jine pruziny jsou jen se zadu

ve predu jsou tam podlozky

alespon tak to je u oktavek z dodatecnou ochranou podvozku

ja ale mam ten kryt motoru plastovej

a ne slysel jsem ze bych origo plech vubec existoval

ale mozna se mylim

tady na ukraine prides do salonu a vis o auti z internetu vic nez ten prodejec

pro miho napriklad bylo prekvapeni ze na roomster lze objednat panoramu :-)

Editováno: , autor: xdenser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže všechno je trochu jinak, a do toho už nejdu. Vim, že by to bylo jen o pocitu, ale stále bych měl pocit, že mám čumák auta nahoru :-) viz níže

Zobrazit zprávu jako text

--------------------------------------------------------------------------------

Vážený pane,

děkujeme za Váš zájem o model Roomster.

Od modelového roku 2008 je součástí mimořádné výbavy Ochrana podvozku také zvýšení přední nápravy o 10 mm. V rámci prvku výbavy na přání Ochrana podvozku získáte ochranný kryt motoru z tvrzeného plastu a zvýšení přední nápravy o 10 mm, což vede ke zvýšení světlé výšky vozu o 5 mm. Zvýšení přední nápravy je realizováno použitím jiné sady tlumičů vpředu.

S přáním hezkého dne

Irena Kohoutová

info@skoda-info.cz

Škoda Info-Line 800 600 000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

 zdravim, jen tak si ctu tento topic, ..a zrovna dnes kdyz jsem studoval sluzebni FIIC oproti mymu R tak jsem si vsiml ze FIIC ma asi ten paket na ochranu podvozku a je asi o 5cm vyssi, kdyz je zaparkuju vedle sebe ty auta, tak to poznam, chtel jsem sem dát fotku,ted sem nasel jen tuhle jednu, zitra kdyztak udelam náky lepsi

post-10010-029889700 1281053892_thumb.jp

Editováno: , autor: IIIRazor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 roky později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...