Přejít na obsah

deravý vlnovec - zhasnutie motora


kukinop

Doporučené příspěvky

dobrý deň,

Minulú nedeľu v noci mi tesne pred Prahou na nízkych otáčkach zhasol motor. Asi 30 minút som nemohol naštartovať. Potom sa mi to podarilo, prešiel som asi 15 km a pri volnobehu mi to zase zhaslo.

V servise diagnostikovali dieru vo vlnovci a s tým súviasiace problémy. Nič viac. Mne sa to zdá ale dosť divné, aby kôli diere vo vlnovci mi zhasol motor a potom aby som ho nemohol nahodiť.

Čo si o tom myslíte?

ďakujem,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno blbost, blbost....to je těžko říct. ŘJ si bere údaj o bohatosti směsi z lambdasondy, jestliže je v potrubí před ní díra jak hrom, tak přisávaný vzduch může údaje ze sondy ovlivnit a ŘJ je pak zmatená a dělá blbou směs, což se může projevit i tím, že se motor neudrží v chodu. Teoreticky to možný je, ale v praxi to může být jen shoda náhod a třebas to může dělat zanesená škrtící klapka :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak nakoniec bola závada úplne inde. Bola prasknutá palivová hadička. A po výmene vlnovca sa úplne roztrhla, tak som ostal s autom stáť. Ale aspoň som si dal dokopy celé výfukové potrubie.

A len pre zaujímavosť. Auto bolo na diagnostike v Prahe a jedinú závadu, ktorú zistili bola diera vo vlnovci......

Myslel som, že za diagnostiku, ktorú platím sa technik pozrie celkovo na auto, nie len na výpis z logu z PC.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...