Přejít na obsah

Hlučné turbo


pesula

Doporučené příspěvky

Jak píše liborch-taky možnost.

Má stále dobrý výkon? Vzrostla spotřeba?

Projdi všechny tlaková napojení. Je to možná jen netěsnost.

A co bi si poradil mne,mam octaviu 1.9tdi combi 2001,81kw,spotreba v meste 10litrov,a turbo hlucne medzi prvim a druhim rychlostnim stupnom.je to taky cudny zvuk ako by prechadzalo z visokych otacok na niske,ale iba medzi rychlostami, som stoho uz na mrtvicu,naposledy na diagnostike,vysoky tlak v turbe,ta spotreba je nenormalna na nadrz 500km(vecsinou mesto)diki.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prasklý vlnovec se projevil tak, že když jsem stál na místě, tak jsem z topení cítil kouř. Jak to čudilo pod kapotu, tak to šlo topením do auta. Když jsem na něj kouknul, byl černý od sazí. Po výměně je všechno ok.

a mohol by mi niekto vysvetlit co to ten vlnovec je?a keby nahodou ,neviete ako sa to vola anglicky.DIKI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlnovec je takový pružný díl na výfukovém potrubí vypadá jako husí krk potažený ocelovým pletením. Slouží k tomu aby se nelámal výfuk když se motor hýbe na silentblokách v tahu nebo brždění motorem.

Este jedna otazka,kde bi som to mohol kupit ten vlnovec online na octavia 2001,81kw tdi,asv ,a ma octavia tdi lambda sensor?mozno je to hlupa otazka ale ja som uplna lama,diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlnovec je takový pružný díl na výfukovém potrubí vypadá jako husí krk potažený ocelovým pletením. Slouží k tomu aby se nelámal výfuk když se motor hýbe na silentblokách v tahu nebo brždění motorem.

Este jedna otazka,kde bi som to mohol kupit ten vlnovec online na octavia 2001,81kw tdi,asv ,a ma octavia tdi lambda sensor?mozno je to hlupa otazka ale ja som uplna lama,diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlnovec je takový pružný díl na výfukovém potrubí vypadá jako husí krk potažený ocelovým pletením. Slouží k tomu aby se nelámal výfuk když se motor hýbe na silentblokách v tahu nebo brždění motorem.

Este jedna otazka,kde bi som to mohol kupit ten vlnovec online na octavia 2001,81kw tdi,asv ,a ma octavia tdi lambda sensor?mozno je to hlupa otazka ale ja som uplna lama,diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky kdekoliv kde se zabývají prodejem výfuků a dílů výfuků.Zadej do internetovýho vyhledavače Výfuky nebo vlnovec a určitě něco najdeš.

Lenze ja zijem v ANGLICKU preto sa pitam na obchody s predajom online,a co ten lambda sensor vyuzivaju to aj dizlove motory.diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahoj, vím že to tu probíráte. Zvuky z turba. Potřebuji taktéž poradit. Při rozjezdu 1,2,3, to znamená při počátečním tahu turba nebo při sundání nohy z plynu turbo si  hvízdne.  Nežere olej, spotřeba OK, tah turba skvělý, jedeto jako drak. Při vyšších otáčkách nebo při 4 a 5 turbo v pohodě. Někdo povídal ,že je možná někde dírka v hadici? Nevím nezdá se mě. Kamarád koukal pod auto a říkal že mám trochu černý vlnovec. Tady píšete o vlnovci. Tak se ptám? Může to hvízdání při plnění nebo odfukování turba způsobovat dírka ve vlnovci? Jinak zvuk od výfuku normální , žádný bublání nebo tak, když je díra ve výfuku. :) Měl někdo tuhle zkušenost a problém vyřešil výměnou vlnovce? Jo do nouzáku to nepadá :)Díky za rady.

Editováno: , autor: falach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...