Přejít na obsah

Zapalovací svíčky


Wertheim

Doporučené příspěvky

jj, ale nerikej to pred Pavou :smich:lol;)-_-

Na tom stále trvám, nejméně povedený motor co se pod kapotou Fabie objevil. Myslím tím všechny modifikace nesmrtelného, léty prověřeného OHV-ného čtyřválce.

Samozřejmě je to čistě můj názor, nechci rozdmýchat diskusi na jiné téma, než je v nadpisu. P.S. Platí hlavně pro majitele červené naprosté sériovky :D

To bez debat Pavo, to bez debat :worthy Jsi svaty muz :palec2::worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ale nerikej to pred Pavou :smich:lol;)-_-

Na tom stále trvám, nejméně povedený motor co se pod kapotou Fabie objevil. Myslím tím všechny modifikace nesmrtelného, léty prověřeného OHV-ného čtyřválce.

Samozřejmě je to čistě můj názor, nechci rozdmýchat diskusi na jiné téma, než je v nadpisu. P.S. Platí hlavně pro majitele červené naprosté sériovky :D

To bez debat Pavo, to bez debat :worthy Jsi svaty muz :palec2::worthy

Svatý muž s nebeskym motorem :t-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak svíčkama to bohužel není,dělá to dál :angry: .Teď jsem zkusil přehodit z jinýho auta zapalovací lištu,tak uvidím.Svíčky z výroby se tam dávali Brisk extra.Nemáte ještě tipy co by s tím mohlo být dál,kdyby to dělalo znovu.Ještě myslím na vstřikovač,ale dál bych nevěděl,poraďte prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabiator mal som podobny problem no mne sa iba rozsvietila kontrolka bez akeho kolvek prejavenia na vykone.Vyriešila to vymena RJ motora dufam,že to nie je tvoj pripad.Hladaj okolo zapalovania-konektory vodiče.Inak k tym sviečkam mne tam vtedy dali Championky(presne označenie si nepamätam) po 40000km su ako nove absolutna spokojnosť!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...