Přejít na obsah

VDO CD139 MP3 a nerovnosti


Doporučené příspěvky

Spinavej laser v lepsim pripade, vysvicenej v horsim pripade, tvrdej podvozek, paleny CD vysokou rychlosti, konstrukcne spatna mechanika nebo reseny radio, nic dalsiho me nenapada. Podle typovyho oznaceni tipuju nakej levnej model, takze mozna i tam se projevi cena radia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm rychlostí pálení by to nemělo být pokud se jedná o DATA (MP3,WMA). Já mám radio (Panasonic) už dva roky a pálím CD vždy 48x protože spěchám a nikdy nepřeskočilo. A to jezdím někdy po dost divokých cestách třeba na chatu ale pořád hraju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spinavej laser v lepsim pripade, vysvicenej v horsim pripade, tvrdej podvozek, paleny CD vysokou rychlosti, konstrukcne spatna mechanika nebo reseny radio, nic dalsiho me nenapada. Podle typovyho oznaceni tipuju nakej levnej model, takze mozna i tam se projevi cena radia...

Vyčerpávající odpověd´...jo a změnil bych firmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spinavej laser v lepsim pripade, vysvicenej v horsim pripade, tvrdej podvozek, paleny CD vysokou rychlosti, konstrukcne spatna mechanika nebo reseny radio, nic dalsiho me nenapada. Podle typovyho oznaceni tipuju nakej levnej model, takze mozna i tam se projevi cena radia...

Vyčerpávající odpověd´...jo a změnil bych firmu

No prave som zistil ze mi to robi iba pri audio CD a nie mp3....tie idu dobre...mozem uz prechadzat aj rychlejsie cez zeleznicny prejazd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm rychlostí pálení by to nemělo být pokud se jedná o DATA (MP3,WMA). Já mám radio (Panasonic) už dva roky a pálím CD vždy 48x protože spěchám a nikdy nepřeskočilo. A to jezdím někdy po dost divokých cestách třeba na chatu ale pořád hraju :)

Na ty rychlosti muze zalezet, kvalita vypalovacky hraje velkou roli. Nekde jsem videl stopy vypaleny ruznou rychlosti a nektery byly pekne rozevlaty a levna mechanika v levnym radiu s tim muze mit problemy.

U MP3 je situace trosku jina, tam se to predcita do nejakyho bufferu a pak se to prehrava, proto treba u nekterejch discmanu hraje hudba treba minutu po vyndani CD. Ale zase, pokud s tim bude mit mechanika radia problem, bude to nacitat nanekolikrat a zasoba dat v tom bufferu bude mala. Kdyz pojedes po nejakejch kostach delsi dobu, za chvili to muze skakat, vynechavat.

Ja bych to neresil, jak pise fancarhifi, asi bych zmenil firmu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...