Přejít na obsah

Loketní opěrka


Host aka

Doporučené příspěvky

měl jsem ji v ruce, když jsem řešil loketku.......

na obrázku hrozně nevypadá, ale když ji potom vidíš, tak co se týče spracování je to na ho... , lacinej rozvrzanej plast s bočnicemi plechovými a tak slabými, že když se o to opřeš, tak to musíš ohnout

opravdu nic moc ...... skutečně je to úměrné ceně , toť poznatky mé

já došetřil a koupil origo :palec2:

Editováno: , autor: maca13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem ji v ruce, když jsem řešil loketku.......

na obrázku hrozně nevypadá, ale když ji potom vidíš, tak co se týče spracování je to na ho... , lacinej rozvrzanej plast s bočnicemi plechovými a tak slabými, že když se o to opřeš, tak to musíš ohnout

opravdu nic moc ...... skutečně je to úměrné ceně , toť poznatky mé

já došetřil a koupil origo :palec2:

Vcera jsem ji montaval znamemu,ukazal jsem mu ji na netu a hned ji za ty prachy chtel.S dobirkou 420kc,mel jsem z ni strach,zda mu nebudou sourat pasy pri pojizdeni sedacky a tuhost tech plechu me take strasila,ale reknu to tak,za malo penez,hodne muziky,jasne ze neni nad origo a tady ta se nevyklapuje,ale rucka je v poho,plechy pevne,nic nevrze,musi se to chytnou ale skr,takze sundat panel,mel predfaselift.Takze zaverem,kdo na ni nebude sedat a nema stokilovou ruku,tak staci,mirne jsem ji musel upravit,ale to zvladne skoro kazdej a pak ty bocni plechy by chteli necim potahnout,kozenkou nebo necim,at je to gut,ted jsou cerne.Jeste k tem pasum,mirne to zavazi pri zapinani,ale nic hrozneho,ten kdo jezdi bez pasu a narychlo se uvazuje pred bengama,tak ted si to musi nacvicit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem ji v ruce, když jsem řešil loketku.......

na obrázku hrozně nevypadá, ale když ji potom vidíš, tak co se týče spracování je to na ho... , lacinej rozvrzanej plast s bočnicemi plechovými a tak slabými, že když se o to opřeš, tak to musíš ohnout

opravdu nic moc ...... skutečně je to úměrné ceně , toť poznatky mé

já došetřil a koupil origo :palec2:

Vcera jsem ji montaval znamemu,ukazal jsem mu ji na netu a hned ji za ty prachy chtel.S dobirkou 420kc,mel jsem z ni strach,zda mu nebudou sourat pasy pri pojizdeni sedacky a tuhost tech plechu me take strasila,ale reknu to tak,za malo penez,hodne muziky,jasne ze neni nad origo a tady ta se nevyklapuje,ale rucka je v poho,plechy pevne,nic nevrze,musi se to chytnou ale skr,takze sundat panel,mel predfaselift.Takze zaverem,kdo na ni nebude sedat a nema stokilovou ruku,tak staci,mirne jsem ji musel upravit,ale to zvladne skoro kazdej a pak ty bocni plechy by chteli necim potahnout,kozenkou nebo necim,at je to gut,ted jsou cerne.Jeste k tem pasum,mirne to zavazi pri zapinani,ale nic hrozneho,ten kdo jezdi bez pasu a narychlo se uvazuje pred bengama,tak ted si to musi nacvicit

ktorymi skrutkami si to upevnoval? asi tymi bocnymi co idu z tych tenkych plechov??

ale zas par tyzdnov a zvykol som si na nu tak ze aj keby som mal origo s podpisom laurina a klementa tak je to asi jedno lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem ji v ruce, když jsem řešil loketku.......

na obrázku hrozně nevypadá, ale když ji potom vidíš, tak co se týče spracování je to na ho... , lacinej rozvrzanej plast s bočnicemi plechovými a tak slabými, že když se o to opřeš, tak to musíš ohnout

opravdu nic moc ...... skutečně je to úměrné ceně , toť poznatky mé

já došetřil a koupil origo :palec2:

Vcera jsem ji montaval znamemu,ukazal jsem mu ji na netu a hned ji za ty prachy chtel.S dobirkou 420kc,mel jsem z ni strach,zda mu nebudou sourat pasy pri pojizdeni sedacky a tuhost tech plechu me take strasila,ale reknu to tak,za malo penez,hodne muziky,jasne ze neni nad origo a tady ta se nevyklapuje,ale rucka je v poho,plechy pevne,nic nevrze,musi se to chytnou ale skr,takze sundat panel,mel predfaselift.Takze zaverem,kdo na ni nebude sedat a nema stokilovou ruku,tak staci,mirne jsem ji musel upravit,ale to zvladne skoro kazdej a pak ty bocni plechy by chteli necim potahnout,kozenkou nebo necim,at je to gut,ted jsou cerne.Jeste k tem pasum,mirne to zavazi pri zapinani,ale nic hrozneho,ten kdo jezdi bez pasu a narychlo se uvazuje pred bengama,tak ted si to musi nacvicit

ktorymi skrutkami si to upevnoval? asi tymi bocnymi co idu z tych tenkych plechov??

ale zas par tyzdnov a zvykol som si na nu tak ze aj keby som mal origo s podpisom laurina a klementa tak je to asi jedno lol

Jo,pokud jsem to dobre prelozil.tak srouby jsem dal z boku ,v tom plechu jsou na kazde strane uz dve diry,ale panel musi dolu,at se to presroubuje a podivat se jak daleko od radicky je original,vzdalenost od rucky atd,at to pak nezavazi,ale at to neni zase moc daleko,originalni je o malinko vetsi a delsi.DAVAL JSEM TO NA PANEL PREDFASELIFTU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja ju mám a hneď som obanoval ako so ju kúpil, je to najväčšia pitchovina akú som do auta kúpil, stojí to za hovno ešte aj tak je drahá, dal by som tak zaňu 33,-sk. Vŕzga to, zadok dopadol, otváranie je na akési ohnuté kolíky. je to proste šmejd ako aj ten, čo to vyrába.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych,že opěrka je stejná,jen se liší držák

Chtěl bych směnit s fabiatykem za jeho černou za mojí šedou takž pokud bych si držák nechal a jen směnil ten vršek teda tak by to mělo jít?

Tak si odpovím sám jde to je to naprosto schodné.

Jen držáky jsou jiné. Takže vyměněno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych,že opěrka je stejná,jen se liší držák

Chtěl bych směnit s fabiatykem za jeho černou za mojí šedou takž pokud bych si držák nechal a jen směnil ten vršek teda tak by to mělo jít?

Tak si odpovím sám jde to je to naprosto schodné.

Jen držáky jsou jiné. Takže vyměněno

J je to shodne i pro Rom a FII jen trojnozka je jina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...