Přejít na obsah

vibruje motor


PEDRO_007

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám menší problém. Poslední dobou sleduji na své Octe 1.9 TDi...r.v. 99...66kW, že mi při dojezdu vibruje motor. Teda většinou to sleduju na volnoběh...jakmile prošlápnu spojku nebo plyn...přestane to a vše ok. Někde sem četl, že by to mohlo být nějakým čidlem na spojkovém pedálu. Začala mi též třepat v určitých otáčkách šaltrpáka...ale to bude pravděpodobně už vytřepaná kulisa řazení...přece jenom to má už 165.000km městského provozu... :) Tak díky za nějaký ten typ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co kovový zvuk při startu studeného motoru? Projevuje se?

Co rozjezd na jedničku, posléze na dvojku? Pociťuješ cukání?

Pokud k uváděným příznaku přičteš tvé problémy,

tak se s největší pravděpodobností jedná o setrvák.

Vibrace motoru při dojezdu a chvějící se fofrklacek,

tomu nasvědčuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kovový zvuk nee a cukání tež nee...teda pokud blbě neodmáčknu spojku... :smich: Řazení je někdy horší a někdy lepší, ale nebyla už dlouho měněna brzdovka, tak to může být tím (jinak tu měním za týden). Sem tam mi nejde zařadit jednička, prošlápnu znova spojku a je tam. :palec2: Jinak co sem slyšel, chvějící se fofrklacek může být vychechtlanou kulisou řazení. Aby to nebyly silentbloky na motoru, ale bylo by mi divné že by šly po 160.000km do večných lovišť. :kuk: O víkendu to dám ještě na vag...nemůže to být špatnýma otáčkama nebo něco v nastavení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...