Přejít na obsah

Int. světýlko ze Superba do O1 face


ICi

Doporučené příspěvky

Zdravim, dnes jsem moji zbrklosti a nepristupu k dilenské prirucce bohuzel zlomil interiorivé svetylko v octave, tak musim sehnat nove...A kdysi jsem tu zahlidl u nekoho v popisu ze ma ve sve octave tohle svetylko ze superba snad? je to fake nebo to jde? a jestli to jde musi clovek nejak upravovat otvor ve stropnici a kabelaz? nebo to jde jen jednoduse vymenit?:)

Pripadne by me zajimaly vyhody toho svetylka ze superbu-pocitam ze ale hlavni rozdil bude dizajn!?

Nevite kolik stoji nove tohle svetylko ve Škode jako nahradni dil? jako pro octavii tak superba?

PS: kdyby jste ho nekdo doma meli ve 100% stavu piste SZ koupim!

Diky za rady a nejlepe i foto toho superbeckoveho v octave;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky ale tvoje linky nefunguji...:/

zkusim teda jeste pohledat, jinak ta montazni dira a kabelaz je stejna?

jo a diky za foto- to jsou ledky tam co? asi origo ne?

EDIT: hledal jsem a nic konkretniho jsem nenasel jsem asi lama. ale nadruhou stranu jsem se snad na tolik neptal nez aby mi nekdo kratce odpovedel, jo jde to normalne zamenit ze superba bez dodadetcne upravy stropnice ci kabelaze... proste vsichni nemaji cas procitat x temat aby se docetl jednu-dve informaci...

Editováno: , autor: ICi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 11 měsíců později...

chalpi, kdo jste predelavali stropni svetlo ze S1 do O1, meli jste k tomu svorkovnici pri koupi?

potreboval bych vedet cislo svorkovnice pro stropni osvetleni superba 1 at to muzu prepinova a svitit :) nemuzu nikde sehnat cislo a zadny sup kolem mne zrovna nekrouzi, ze bych se kouknul u neho :( ve skodovce hledali v etce a nenasli :-/

dikes za pomoc,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...