Přejít na obsah

Podvozek STK


aloiscz

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak jsem zajel s Octavkou na technickou a nasli mi tam tyhle zavady:

Vážné:

3072 Vůle v kloub. řídic pák. a tyč.

4022 Kola, vůle v zavěšení

poznámka:

3072 kulový čep řídící tyče levá str. 4022 Levé př. rameno sv. otočný čep řízení

Koukal jsem na Auto kelly náhradní díly a vůbec z toho nejsem moudrý, co bych měl koupit.

Byl jsem v servisu a tam mi řekli, že mi to za 6200,- opraví, ale to se mi dávat nechce :-( Jelikož došly peníze, rozpadla se nám firma a soudim se se zaměstnavatelem už skoro půl roku o mzdu. Takže mam v plánu co nejlevněji provést tuhle opravu. Chtěl bych Vás požádat o odkaz na díly, které bych měl koupit, jelikož já bych asi objednal něco jinýho :-) Pak to dám nějakému garážmistorvi :-)

Děkuji

post-47432-1274706946,3457_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno už to muselo mít opravdu velkou vůli že to hodili do vážných závad... jinak jedná se vlevo o kloub řídící tyče a pravý kulový koub.

Kulák 1j0407366C za 400,- Kloub řídící tyče 1j0 422 811B za 200,-

S tím kulákem je obvykle nutné vyrazit poloosu /pak by to taky chtělo novou matici na poloosu/, aby jsi ho mohl povolit. Nebo flexa to pořeší, když se bude moc protáčet. Pak je dobré dostavit se na geo...

Nakupuji buď u Seba, skoda-dily.cz, cc-autodily.cz myslím, že ceny mají dost podobné...

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno už to muselo mít opravdu velkou vůli že to hodili do vážných závad... jinak jedná se vlevo o kloub řídící tyče a pravý kulový koub.

Kulák 1j0407366C za 400,- Kloub řídící tyče 1j0 422 811B za 200,-

S tím kulákem je obvykle nutné vyrazit poloosu /pak by to taky chtělo novou matici na poloosu/, aby jsi ho mohl povolit. Nebo flexa to pořeší, když se bude moc protáčet. Pak je dobré dostavit se na geo...

Nakupuji buď u Seba, skoda-dily.cz, cc-autodily.cz myslím, že ceny mají dost podobné...

Díky za vyhledání a rady.

To je přesně to, co jsem potřeboval vědět.

:palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...