Přejít na obsah

krádež věcí z kufru


mirda21

Doporučené příspěvky

zdravím Vás, chtěl bych se zeptat na jednu věc, mám OII, kombi, rok 2006, dneska jsem byl v podzemním parkovišti v brně a když jsem dojel domů tak jsem si všiml, že mi v kufru chybí kabela na fotbal a balík s rozvodoma na OII co jsem chtěl měnit. Auto jsem na parkovišti zamčel (snad) a odešel jsem, je možné aby někdo otevřel kufr a vzal si věci aniž by nějak poničil zámek?

díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi to spíš nezamknul. Máš nějaký alarm? Máš oba klíče? Dá se dostat do kufru bez klíčků, ale musí se otevřít přední kapota.

oba klíče mám, mám alarm ten originální co se dává do Octávek, to je jenom imobylizér stejně. Hele jde nějak naprogramovat, že když zapomeneš zamčít auto tak se samo do 5 minut zamče třebas?

Myslím si, že jsem je zamkl, protože to bylo v podzemním parkovišti a když vylezu tak svítí zrcátka a když zamču tak nesvítí, toho bych si všiml. no je to záhada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,,,,,,,oba klíče mám, mám alarm ten originální co se dává do Octávek, to je jenom imobylizér stejně"""""

tohle mi nějak nesedí...nepleť si imobilizér a alarm...originální alarm co se dává do OII téměř vždy za příplatek...taky jako alarm funguje...má čidla hlídající vnitřek a taky náklonové (to je dražší verze alarmu) a sirénu...jestli ho máš poznáš podle vnitřního B slouku u řidiče...musí tam být tlačítko s autíčkem :scooter: ...jinak nakódovat lze pokud vim jen automatické zamknutí nad určitou rychlost ...aby ti třeba někdo nelohnul věci z auta na křižovatce,,,a pak taky pokud třebas odemkneš dálkou auto a do půl min. neotevřeš žádný dveře bo kufr se samo zas zamkne...to je ale bez moznosti deaktivace myslim....

Někde sem viděl video, jak otevřeli kufr u fábky jen pomocí balónku...to mi ale přišlo trochu jako pitomost.... :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak otevřeli kufr u fábky jen pomocí balónku...to mi ale přišlo trochu jako pitomost....

Zloději jsou chmatíci. Kdysi moje žena zabouchla u feldy dveře a klíče zůstaly uvnitř. Bylo to večer o dovolený na Vranově a měli jsme tam postavenej stan tak nám na ráno v kempu slíbili řešení. Ráno přijel nějakej údržbář a bez skrupulí to přede mnou otevřel za 5vteřin, chtěl jen vidět doklady aby mi neotvíral cizí auto. Jednoduchý jak facka, jen by mě to nikdy nenapadlo protože nejsem zloděj. Doma sem si to natrénoval a druhej den sem to zmákl jako on, stačí k tomu dvě dlouhý tkaničky nebo nějakej provázek :) O 2 už je jiná liga, ale to zloději bohužel taky :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zloději jsou chmatíci. Kdysi moje žena zabouchla u feldy dveře a klíče zůstaly uvnitř. Bylo to večer o dovolený na Vranově a měli jsme tam postavenej stan tak nám na ráno v kempu slíbili řešení. Ráno přijel nějakej údržbář a bez skrupulí to přede mnou otevřel za 5vteřin, chtěl jen vidět doklady aby mi neotvíral cizí auto. Jednoduchý jak facka, jen by mě to nikdy nenapadlo protože nejsem zloděj. Doma sem si to natrénoval a druhej den sem to zmákl jako on, stačí k tomu dvě dlouhý tkaničky nebo nějakej provázek :) O 2 už je jiná liga, ale to zloději bohužel taky :feve:

felda ale není octávka, a alarm tam teda asi nemám:-) jenom ten imo....

no věci jsou pryč tak to tu už asi nemusíme řešit, asi s tím nemá nikdo zkušenost, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal sem že O2 je jiná liga a zloději už dnes taky. Jestli tam máš nebo nemáš alarm by si snad měl vědět :rolleyes: Švárovy takhle v podzemce dvakrát vybrali novýho Passata a to ho má drobet líp zabezpečenej.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu z vlastní zkušenosti.. V Brně je toho bohužel víc, a v podzemkách a u obchodních domů se ani nedivím :feve:

O II mi vykradli už 3x, bez jakéhokoliv poškození či náznaku.. (jednou teda malinkej byl, ale Policie to enuznala, takže pojišťovna taky ne).

Pokud zamykáte dálkou, zvyšujete pravděpodobnost odemčení vozu bez poškození (odposlechem), zamčete-li klíčkem však pouze snižujete riziko, nikoliv eliminujete.

Jak píše Tomcat, auto není trezor..

A s tím Passatem, známé vybrali auto do 5min (ten nejnovější Passat (co už na klíčky ani nemá díru), než se stačila vrátit, jelikož zjistila, že si v autě cosi zapomněla)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Prostě z toho všeho vyplívá: pokud můžeš, vem si z auta všechno sebou a nic tam nenechávej. :feve:

Muzu jen souhlasit. V modranech na bruslich jsem se po 10 minutach vratil do auta pro piti a i kdyz auto bylo zamcene (na usi jsem slysel zvuk odemykani), z kufru se ztratila kabelka. Setrila to i kriminalka (otisky, nejake stopy, atd.) a nic. Pry se to stava docela casto. Neudelas nic. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...