Přejít na obsah

Kroupy a oprava ďolíků


Svedik

Doporučené příspěvky

Zdravím, lidičky ...

jsem jeden z těch, který odnesl včerejší večerní krupobitím na Libuší rozflákaným sklem a asi tak miliardou ďolíků na kapotě, střeše, blatnících, masce, zrcátkcáh a dveřích ... (takže skoro všude :D ) ... chtěl jsem se zeptat jak se postupuje v takových případech co se týče oprav ... kapota se vymění, plasty na masce a zrcátkách taky ... ale co střecha??? Používá se to reverzní kladivo??? To se ten člověk utluče ... mám tam minimálně 120-150 ďolíků a ďolíčků ... a kolik to asi tak může stát, přibližně ... aby mě v pojišťovně nentáhli ....

Dále jsem se chtěl zeptat jak to funguje s dálniční známkou ... dostala přímej zásah a je pod ní asi tak 20cm pavouk ... dá se to sloupnout a použít nebo mi to někde vymění ???

Děkuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, lidičky ...

jsem jeden z těch, který odnesl včerejší večerní krupobitím na Libuší rozflákaným sklem a asi tak miliardou ďolíků na kapotě, střeše, blatnících, masce, zrcátkcáh a dveřích ... (takže skoro všude :D ) ... chtěl jsem se zeptat jak se postupuje v takových případech co se týče oprav ... kapota se vymění, plasty na masce a zrcátkách taky ... ale co střecha??? Používá se to reverzní kladivo??? To se ten člověk utluče ... mám tam minimálně 120-150 ďolíků a ďolíčků ... a kolik to asi tak může stát, přibližně ... aby mě v pojišťovně nentáhli ....

Dále jsem se chtěl zeptat jak to funguje s dálniční známkou ... dostala přímej zásah a je pod ní asi tak 20cm pavouk ... dá se to sloupnout a použít nebo mi to někde vymění ???

Děkuji :-)

Muj cernej Sup, potlucenej lak od krup a celnio sklo cca 120 - 150 000. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...