Přejít na obsah

Svíčky


lulda

Doporučené příspěvky

Já jsem dával Splitfire Performance, taky dobrý svíčky. Výkonostní zapalovací svíčka s patentovanou V elektrodou zaručující dokonalé zapálení pohonné směsi ve válci a následné využití maximální síly motoru. Tímto dosáhnete zvýšení výkonu motoru a zvětšení kroutícího momentu. Zvýšená životnost svíček a snížení ztrát při použití LPG až o 25%. Svíčky SplitFire jsou velmi oblíbené v závodních automobilech např. v závodech do vrchu, supercrossu, formule 3000, atd.. -_- taky jsem je montoval vořechem z dvěma klouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dával Splitfire Performance, taky dobrý svíčky. Výkonostní zapalovací svíčka s patentovanou V elektrodou zaručující dokonalé zapálení pohonné směsi ve válci a následné využití maximální síly motoru. Tímto dosáhnete zvýšení výkonu motoru a zvětšení kroutícího momentu. Zvýšená životnost svíček a snížení ztrát při použití LPG až o 25%. Svíčky SplitFire jsou velmi oblíbené v závodních automobilech např. v závodech do vrchu, supercrossu, formule 3000, atd.. -_- taky jsem je montoval vořechem z dvěma klouby.

Tento princip "Splitfire Performance" má na svých svíčkách NGK V-line už jak dlouho a za slušnou cenu u ELITu.

Zdárec

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem hodně přemýšlel o nových svíčkách. A pak, když jsem hledal firmu na chiptunung, u Motor Designu i u Sportmotoru mi tvrdili, že je nejlepší tam nechat originály od Škodovky. Prý jsou optimální pro ten daný motor i po nachipování a pokud se motor nepoužívá skutečně pro racing (což prý občasné blbnutí mimo město určitě není :) ), tak pak se jinýma svíčkama nic nezíská, nebo ještě hůř, ztratí. Nevím tedy co tam montuje Škodovka, ale nechal jsem je zatím tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty klouby neměl, rozebral jsem sání. Pak se na ně dostaneš bez problémů. :)

no chlape tak uprimnou soustrast jak pise Pist nejlepsi je rozdelat sani je to dva dny co jsem to delal na kamosove nove koupene octe pakarna jako prase teda kdyz to srovnam ze u miho motoru to mam za 15-20min komplet.mozna je nekdo tak dobrej ze to meni i bez rozebrani sani ale takovej iluzionista nejsem. no a s tema dvouma kloubkama jak to nekdo dela tak to bych rad pozeral . ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poho  :D  z dvěma klouby a s prodlouženou tičkou to de dobře, a nemusíš nic rozebýrat -_-

mmmmmmmmmm a jak potom chytas zavit kdyz davas novou svicku musis byt COPERFILD. klobouk dolu

Kdyz mi je menili v servisu, tak sani nesundavali a maji prave ten klic se dvema klouby a praxi. Jak jsem si vse delal sam, tak na octave toho moc nezvladam :-((

HM 1,6 / 74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ako som uz pisal uvažujem o týchto Brisk Premium, kamarád ich dal do Subaru Impreza STI a je s nimi spokojny. Tak ich skusim a dam vediet. :D

Já je měl ve Š 120 Užouka a u na dálnici v Německu u Mnichova na odpočívadle mě poprosil jeden německý závodník jestli by se nemohl podívat na motor, že mi ten veterán tak jede!!!! Jejich zájezdový autobus jsem předjel asi 145 -150 Km/h i s Thule na střeše, tak mi potom vyprávěl se slzou v oku o svých soubojích se Š-110R coupé na okruzích Poháru míru a přátelství!!! :) A přišli se podívat i jiní chlapi z autobusu, na ten 23 let starý brus. Než jsem ho dal pryč, bral jen 0.25 l Mogulu Racing na 1000 Km!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Cau.

Potreboval bych presne OZNACENI - typ svicek do Oct. - motoru 1.6 74Kw - 1998

Jedna se o NGK - takze prosim piste jen o nich. Jine me nezamko. Tyhle jsou podle poznatku nej a nechci to tu uz resit. Popripade kde se daji na netu sehnat. Hodil by se klidne nejaky odkaz ci tabulka techto svicek mont. do urcitych typu motoru / aut.

Snad toho nechci mooooc. A diky ;);););)

Editováno: , autor: Kryšot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poho  :D  z dvěma klouby a s prodlouženou tičkou to de dobře, a nemusíš nic rozebýrat -_-

mmmmmmmmmm a jak potom chytas zavit kdyz davas novou svicku musis byt COPERFILD. klobouk dolu

Ani nie, treba len to správne náradie a ide to. Tu je odkaz: http://www.univer.cz/katalog.php?sort=161211&str=5 kde sa dozviete viac. Je pravda, treba trocha viac zručnosti ale ide to. Ozaj, zabudol by som. Takéto klúče som kupoval v Chorvátsku na dovolenke a stali 180,-Kn/ks.

post-26-1157050689.jpg

Editováno: , autor: Octavius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...