Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Cau panove, budu objednavat nejake origo Osram diody PLCC-2, bile
50-225mcd. Cena bezkonkurencni, oproti tem hroznym cinam v GES/GM za cca
7Kc ... Pri mensim poctu cca 4Kc, pri vetsim cca 3,5Kc ... Byl by
zajem? At zbytecne nezasiram bazar.

Jinak neni problem cokoli predelat, vychodni cechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Cau, jj klasika 2,7-3,7V, 1206 jsou mensi, coz je nekdy vyhoda, ze muzes dat vedle sebe dve na zvyseni prosvitu, ale pro mne jsou lepsi PLCC2, ne ze to je jako original, ale ze se s nima lepe dela. U 1206, 0805, 0603 staci trosku vice zahrat a jak nemaji ten "bocni plast" jako PLCC, tak je hned presna barva LEDky v peerdeli ... Nehlede na to ze v GES, GM atd. se prodavaji levny sunty za velky penize, zkus si objednat treba za 3 mesice tu samou diodu znova. rekl by jsi bila je bila ... to jo, ale kazdy mcd rozdilu je na tom podsviceni krute videt ... skoda ze jsem neudelal fotky, ukradli mi Kolumbuse, ok u Amundsena to predelam a ejhle jiny odstin ... ta sama LED, ten samy dodavatel a vyrobce, ta sama specifikace. Rikam kurna co to je, dal jsem na plosnak dve vedle sebe zapojene a bylo to jasny ...A za 6-7KC? Nejsem blazen, kdyz ty Osramky budou za cca 3,5-4,5Kc ... zarucena kvalita. Maji podle napeti az 220mcd, coz je akorat ... Coz jsem zkousel na svem aute tak do cca 350 je to OK ... pak uz to taha ... podle meho oka tedy ... JInak opravdu sevyhnout tem 600+mcd to jsem mel tenkrat ve fabce, jenze v tu dobu nic jineho neslo sehnat ( V GES stala tusim 20Kc ) a pri stazenem podsviceni na ovladaci se to dalo ... ale na max to bylo strasny, po 30km jizdy jsem pri vystoupeni do tmy jeste chvilku videl budiky :)

 

Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás pánové. Chtěl bych se zeptat jestli tu je někdo z oblasti Moravská Třebová, nebo Olomouc, kdo by mi to podsvícení dokázal předělat :kol-17: ? Chtěl bych bílo-červenou kombinaci.

Editováno: , autor: Miquin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, diody mam doma, kdo ma zajem, vice v bazaru zde :

http://forum.skodahome.cz/classifieds/item/5136-uni-original-osram-diody-na-podsviceni/

Dan

 

Takhle to prece nemuzes porovnavat, zapojit vsechny LEDky paralelne...  Kazda ma trochu jiny napeti a ta s nizsim bude logicky svitit vic, protoze zafunguje jako zenerka a srazi napeti tem ostatnim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Takhle to prece nemuzes porovnavat, zapojit vsechny LEDky paralelne...  Kazda ma trochu jiny napeti a ta s nizsim bude logicky svitit vic, protoze zafunguje jako zenerka a srazi napeti tem ostatnim.

 

Tady jde spis o srovnani barvy, ten fialovy nadech v celem spektru ... proste nejakych 7000+K, kdyzte ta Osramka ma klasika 4000-4500K ... ALE hlavne slo o to upozornit pany na to ze ty GES LED musi mit ze stejne serky, a ani to jeste neni zarukou, ze to bude mit stejnou teplotu ... A vzit do zasoby, protoze kdyz ti ukradnou anvi jako me a budes predelavat novou, tak jsi vis kde :)

Ty Osramky co nabizim jsou opravdu idealni, ale nikomu je opravdu nenutim, prodavaji se dobre ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý deň chcel by som poradiť ohľadom kúpy lediek na prerábku podsvietenia budíkov a interiéru Octavie 1

Malo by to vyzerať asi takto:

 

dsc0045ut.jpg 

Maxidot nemám. Chcem podsvietiť budíky- face - ako na obrázku, ovládanie spätných okien - modro, ovládanie predných sťahovačiek - modro, ovládanie svetiel - modro, ovládanie ohrevu zadného okna - modro, ovládanie nádrže - modro, kľúčky predné aj zadné - modro, svetlo výstražných svetiel má zelenú a červenú farbu, tak tú zelenú na modro, ovládanie kúrenia bez klimatizácie - studeno/teplo modro/červeno - regulácia otáčiek modro a výber odkiaľ kúriť modro

Palubovku mám predface, takže ovládanie nádrže je na tunely ešte.

Ak by mi niekto poradil počet kusov lediek + rezerva a presne aký typ z tejto stránky - http://www.avelmak.sk/index.php?lm=392&pgnum=1 prípadne inej ak na tejto nie sú.

 

Reguláciu svietivosti budíkov nemám, tak poriešiť to odporom a akým alebo ak sú ledky presné tak aby to nesvietilo príliš.

Ďakujem

Editováno: , autor: ScorpionSVK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Seruste!

 

Snáď aspoň sa niekto nájde ešte ohľadom podsvietenia budíkov.

Všade na nete je napísané pre Octavky ako zapojiť doma na zdroj tak, aby svietili všetky LED..

No neviem nikde nájsť, kde sa napája pre Fábiu 1, ročník 2004 1.2HTP, kde na doske je 8-pin a jeden ZELENÝ 32 pin..

Za odpoveď vopred díky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle sem nasel na DieselPoweru, ale ani podle toho se mi nepodarilo budiky rozsvitit na stole :/

 

malá 
1 snímač opotřebení brzd. obložení 
2 -- 
3 -- 
4 58 R 
5 sv. 15 
6 58 L 
7 sv. 30 
8 sv. 31 

velká 
1 cívka immobilizeru 1 
2 dálková světla 
3 tlumená světla 
4 TOG sensor (pro WIV) 
5 Tacho výstup (konv.) 
6 Tacho vstup (konv. ze snímače) 
7 CAN_Low (Antrieb) 
8 CAN_High (Antrieb) 
9 CAN_High (Komfort - zatím nevyužito) 
10 CAN_Low (Komfort - zatím nevyužito) 
11 MFA R 
12 MFA L 
13 porucha žárovek brzd. světel 
14 -- 
15 snímač množství paliva 
16 snímač stavu chladící kapaliny 
17 cívka immobilizeru 2 
18 zadní mlhová světla 
19 přední mlhová světla 
20 snímač bezpečnostních pasů 
21 snímač ruční brzdy 
22 brzdový systém 
23 tlak oleje 
24 Wake-up (vedení do Bortnetz-Stg.) 
25 stínění CAN-Antrieb 
26 stínění CAN-Komfort 
27 MFA 1/2 Reset 
28 -- 
29 porucha žárovek jízdních světel 
30 senzor kapaliny ostřikovačů 
31 senzor venk. teploty 
32 sv. 31 pro senzory

 

platí to pro č.d. 6Y0 920 xxx x

Editováno: , autor: Pitrs2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to som našiel aj ja, a nemôžem stále na to dojsť ako rozsvietiť aspoň to podsvietenie budíkov..
Všetci tam ešte písali že aaa beee že napojíš na plus a mínus a svieti, no tak to museli byť experti jak žito.. a potom to ani napísať nevedeli, vraj údajne to už zabudli..
No skúsim pohľadať ešte ak by dačo dám sem, ale nevyzerá to nádejne..

Ale v každom prípade dík !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čaute chlapaci, chci měnit podsvícení budíků a interiéru do bílé + červené. Mám červené ručičky z Passata CC a nevím, jaké svítivosti tech 1206 SMD, co tam jsou v budíkách? Na GME maj bílé 110mcd nebo 450mcd a červené mají spousty druhů, ale max. tuším 170mcd, tak nevím, jak to navolit dohromady?

A pak ten zbytek ovladače apod. jsou klasické 3mm diody, jak je znám? http://www.gme.cz/led-3mm-white-4500-20-p511-532

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...