Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
Mam sice modre ale diody s vysokou svitivosti a regulaci se to da dost stahnout, takze bych se nebal...

No já bych to tak bezproblémové zase neviděl.

Nemám sice ještě hotové budíky, protože čekám na MAXIDOT, nicméně jinak mám už vše v oranžové a ty 3mm ledky svítí jak ďas, přes den jdou v pohodě vidět (ideální pro podsvícení Climatronic) a v noci i stáhnuté na min jsou dosti intenzivní, a to nejsou žádné "supersvítivé", resp. nebyly tak značeny, já těm candelám zas tak moc nerozumím.

Ty SMD jsou ale na tom o poznání lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vam vsem, co mate bile podsviceni. Musi to byt v noci stazene na minimum a je to pak dobre, nebo i tak to jeste oslnuje? Stale vaham... Bojim se oslnovani, jezdim dost v noci! ;)

Když jedu po dálnici, tak to stahuji na minimum a je to úplně v poho, ve městě to zesílím, protože když mne zastaví PČR, tak čumí na budíky a ptom se vysere na kontrolu ;)

Dělal to MartinRS a max. spokojenost. Umí a ví jak na to, aby mi to nevytahalo oči.

Foto je pořízeno, když to svítí na max

post-25-1156887528.jpg

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vam vsem, co mate bile podsviceni. Musi to byt v noci stazene na minimum a je to pak dobre, nebo i tak to jeste oslnuje? Stale vaham... Bojim se oslnovani, jezdim dost v noci! ;)

je to tak... mám bílý podsvit, červený rafiky.. a v noci to na max sviti dost.. stahnu na minimum a je to v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vam vsem, co mate bile podsviceni. Musi to byt v noci stazene na minimum a je to pak dobre, nebo i tak to jeste oslnuje? Stale vaham... Bojim se oslnovani, jezdim dost v noci! ;)

Když jedu po dálnici, tak to stahuji na minimum a je to úplně v poho, ve městě to zesílím, protože když mne zastaví PČR, tak čumí na budíky a ptom se vysere na kontrolu ;)

Dělal to MartinRS a max. spokojenost. Umí a ví jak na to, aby mi to nevytahalo oči.

Foto je pořízeno, když to svítí na max

A nemuze byt problem na STK? Svetla maji mit zelenou kontrolku a ne bilou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mel bych na Vas prosbu ,kdo uz si zvladl vymenit ledky na celem aute,potreboval bych poradit jak rozdelat ovladac svetel.Mam uz cele auto predelane vcetne autoradia a zbyva me prave predelat jeste tento ovladac a palubka.Jde mi o to jestli kdyz rozdelam ty plasty na tom ovladaci svetel tak jestli mi stoho nevylitne nejaka pruzina a uz to nedam dohromady(je tam nejaka pruzina?nebo nejaka jina zaludnost?).Dik predem vsem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych na Vas prosbu ,kdo uz si zvladl vymenit ledky na celem aute,potreboval bych poradit jak rozdelat ovladac svetel.Mam uz cele auto predelane vcetne autoradia a zbyva me prave predelat jeste tento ovladac a palubka.Jde mi o to jestli kdyz rozdelam ty plasty na tom ovladaci svetel tak jestli mi stoho nevylitne nejaka pruzina a uz to nedam dohromady(je tam nejaka pruzina?nebo nejaka jina zaludnost?).Dik predem vsem za pomoc.

Ne, je to v poho, protože ty pouze vytáhneš "vnitřnosti" tahem za konektor. Ta část s kolečkem je napružená, ale vůbec se nerozdělává, je to jenom dlouhá oska se sklíčky trubkami pro světlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych na Vas prosbu ,kdo uz si zvladl vymenit ledky na celem aute,potreboval bych poradit jak rozdelat ovladac svetel.Mam uz cele auto predelane vcetne autoradia a zbyva me prave predelat jeste tento ovladac a palubka.Jde mi o to jestli kdyz rozdelam ty plasty na tom ovladaci svetel tak jestli mi stoho nevylitne nejaka pruzina a uz to nedam dohromady(je tam nejaka pruzina?nebo nejaka jina zaludnost?).Dik predem vsem za pomoc.

Snad to nenapisu spatne, ale je to tak, ze zapnes na 1. polohu spinac a pote zatlacis spinac dovnitr a pootocis. Nejsem si uplne jisty teorii co zde pisu, ale v praxi je mi to naprosto jasne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych na Vas prosbu ,kdo uz si zvladl vymenit ledky na celem aute,potreboval bych poradit jak rozdelat ovladac svetel.Mam uz cele auto predelane vcetne autoradia a zbyva me prave predelat jeste tento ovladac a palubka.Jde mi o to jestli kdyz rozdelam ty plasty na tom ovladaci svetel tak jestli mi stoho nevylitne nejaka pruzina a uz to nedam dohromady(je tam nejaka pruzina?nebo nejaka jina zaludnost?).Dik predem vsem za pomoc.

Snad to nenapisu spatne, ale je to tak, ze zapnes na 1. polohu spinac a pote zatlacis spinac dovnitr a pootocis. Nejsem si uplne jisty teorii co zde pisu, ale v praxi je mi to naprosto jasne. :D

Dik za radu ,ale jak vyndat ovladac z palubovky to jsem uz zjistil driv.asi jsem blbe formuloval otazku.Zatlaci se tim koleckem co se zapinaji svetla dovnitr a otoci na 1pozici,a vytahne ven. Od DKx jsem se dozvedel presne co jsem potreboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se mi to povedlo jen kousek a zaseklo se mi to o tu osku u prostred.je to na obrazku oznaceny cervenym sisatym koleckem.Nevim co dal.Napadlo me jestli se nemusi sundat i ten obal kterej jsem oznacil sipkou ,ma na tech sirsich stranach na konci jeste po dvou zobackach ktery to asi drzi.a podtim obalem asi bude zavlacka na tu osku abych to mohl uplne rozdelat.Je to tak?Jsem tusil proc si nechavam predelani ovladace svetel a palubovky az na konec :)

post-25-1160213628.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...