Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Pani, je to pre vas urcite prkotina, ale ja sa z tym trosku trapim...ani za svet mi nejde vymenit ziarovka na ovladacoch manualnej klimy...ventilator poloha#2 a ani za svet to vytiahnut (O1 2003)...je na to nejaky trik, ale to mam rozobrat cele ?

Dakujem za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, je to pre vas urcite prkotina, ale ja sa z tym trosku trapim...ani za svet mi nejde vymenit ziarovka na ovladacoch manualnej klimy...ventilator poloha#2 a ani za svet to vytiahnut (O1 2003)...je na to nejaky trik, ale to mam rozobrat cele ?

Dakujem za radu!

Ono to ide trochu "ztuha". Skus zobrat kombinacky a gombik chyt cez hrubu latku, aby si ho neposkriabal a mal by sa Ti dat vytiahnut. Mne to obcas ide rukou, obcas nejde a vtedy pomozu len kombinacky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja v noci na dialnici mam stiahnutu regulaciu na minimum a je to v pohode ;) A v noci by bolo dost blbe keby si videl iba tachometer a nevidel by si teplotu, palivo atd. lol

Ked sa ti jedna iba o znizenie jasu a nechces to odpajat z ineho dovodu, tak by som to riesil s tym prepinacom tak, ze by som ten drat od regulacie prerusil a dal na prepinac takto:

[REGUL.jpg]

poloha 1- je to v povodnom stave

poloha 2- je tam napojeny pridavny odpor.

Ten odpor by som skusal davat rozne velkosti, aby sa znizila svietivost na minimum ako si predstavujes, ale aby nebol taky velky, ze ti zacnu preblikavat ledky. Pripadne tam daj odpor regulovatelny a otacanim si mozes jas pohodlne nastavit. ;)

No myslim si, ze toto je urcite lepsie riesenie ako vypinat podsvit uplne. Osobne tiez stahujem obcas podsvit na minimum, takto by si mal aj regulaciu aj moznost okamziteho stiahnutia jasu bez tocenia regulatora. :palec2:

Beduin: Ty mas tusim stale dobre napady! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,

jsou zde vidět ukázky pěkné práce mnohých z Vás, gratuluji.

Ti z Vás, kdo jste předělávali předface budíky, nezůstaly někomu ty původní (oranžové) LEDky? Docela by se mi jich asi 10 hodilo, chci podsvětlit jeden přídavný display a chtěl bych stejnou barvu jako mají ostatní světýlka... Ozvěte se prosím, předem díky.

(anebo poraďte, jaké jiné LED použít, ať to má stejnou barvu)

Nikdo nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nasadil si tam spravne ten displej nebo mas tam tu vodici gumicku nebo jak se tomu rika

panove at neudelate stejnou chybu jako - po nasazeni plechovych ramecku obo displeju na palubni desce je treba zaaretovat vsechny tri zobacky plechoveho krytu pro kazdy displej, BACHA at to neposunete klestickami naopak, me se tak stalo, prerusil jsem si tim nekolik cesticek, a pak dlouho hledal problem...

Kazdopadne uz mi to i po preletovani startuje :-)

Moc a moc dekuji Vasovi, on mi poslal pocet SMD diod, objednavaci kody v GM a do 12hod mi kdykoliv podekoval, bez nej bych ted shanel asi novou pristrojovku :kol-47: :kol-47:

Diky taky navodu od Beduina, jeho fotky byly neco jako navigace na trase, clovek se v klidu jistil, ze to dela dobre :-)

Na raficky jsem pouzil cerveny fix, za svetla je to mnohem profesionalnejsi a za tmy to prosviti...

prosim nemate nekdo kontakt na nejaky pekny dekor pristrojovky? trochu jiny, ve folii?

post-9400-1199830000_thumb.jpg

post-9400-1199830349_thumb.jpg

post-9400-1199830415_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim si, ze toto je urcite lepsie riesenie ako vypinat podsvit uplne. Osobne tiez stahujem obcas podsvit na minimum, takto by si mal aj regulaciu aj moznost okamziteho stiahnutia jasu bez tocenia regulatora. :palec2:

Beduin: Ty mas tusim stale dobre napady! :p

hehe no niekedy sa podari ;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
panove at neudelate stejnou chybu jako - po nasazeni plechovych ramecku obo displeju na palubni desce je treba zaaretovat vsechny tri zobacky plechoveho krytu pro kazdy displej, BACHA at to neposunete klestickami naopak, me se tak stalo, prerusil jsem si tim nekolik cesticek, a pak dlouho hledal problem...

Kazdopadne uz mi to i po preletovani startuje :-)

Moc a moc dekuji Vasovi, on mi poslal pocet SMD diod, objednavaci kody v GM a do 12hod mi kdykoliv podekoval, bez nej bych ted shanel asi novou pristrojovku :kol-47: :kol-47:

Diky taky navodu od Beduina, jeho fotky byly neco jako navigace na trase, clovek se v klidu jistil, ze to dela dobre :-)

Na raficky jsem pouzil cerveny fix, za svetla je to mnohem profesionalnejsi a za tmy to prosviti...

prosim nemate nekdo kontakt na nejaky pekny dekor pristrojovky? trochu jiny, ve folii?

pěkný radio,co to je?kolik to koštuje?a jak to funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Kluci mám Octávečku a strašně moc bych si přál předělat jí modré podsvícení.Respektuji vaši cenu.Praha a okolí.Muj meil pitr2110@seznam.cz lol

Tak to bych taky prosil!!

Jinak tady je možnost změny pozadí od Newmana pro Jiříka - Octavia, měl jsem i od autosamolepky, ale ty stojí za prd (viz foto z interieru, již namontované)!!!

post-3282-1202332811_thumb.jpg

post-3282-1202332857_thumb.jpg

post-3282-1202332927_thumb.jpg

post-3282-1202333052_thumb.jpg

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mám Octávečku a strašně moc bych si přál předělat jí modré podsvícení.Respektuji vaši cenu.Praha a okolí.Muj meil pitr2110@seznam.cz lol

Muzes se podivat do bazaru na stale nabidky, je tam i odkaz na vymenu podsviceni, ale musis hledat. Treba

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=24651

-_-

Editováno: , autor: Bluefrog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Miras

Ja jsem to nenatahoval z ovladace, ale nasel jsem si dva kabliky jeste pred konektorem, kdyz budes hledat, treba to tu najdes, nasel jsem to nekde tady, ale asi budes muset projet vsechny prispevky a nehledat jenom kousek dozadu. Je toho tady dost, ael myslim, ze to tam nekde bude. -_-

Editováno: , autor: Bluefrog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-199-1202755516_thumb.jpgZdar chlapy.Udelal jsem to podsvicení klik,ale nedokážu se dostat do ovládání zrcátek.Poradí mi něko,prosím.Nebo mešlo by to ovládání vyměnit za ten joystik,třeba.

Tak jsem hledal a hledal a nasel jsem to jinde, zde mas odkaz

http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/PodsviceniKlik.htm

najdes tam i jene zajimavosti

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
post-199-1202755516_thumb.jpgZdar chlapy.Udelal jsem to podsvicení klik,ale nedokážu se dostat do ovládání zrcátek.Poradí mi něko,prosím.Nebo mešlo by to ovládání vyměnit za ten joystik,třeba.

Mám doma jeden fungl nový, je tvůj za 400 + pošta new stojí cca 900,- má polohy L 0 R můj mail : crazyduke@seznam.cz

post-15441-1204062737_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

OZZY :palec2:

Mas to super. Chcelo by to lepsie fotky, ale ja viem ze sa to blbo foti. Aj ja ked som chcel nieco take nafotit, ako svietia ledky, tak som ledva z 20 fotiek vybral 1 pouzitelnu. Ked das blesk, tak nevidno ledky a bez blesku je automatika u fotaku zblbnuta a nevie to nastavit. skus bud bez automatiky, alebo nacvakat 100 zaberov a snad sa nieco podari ;) .

Ale podsvietenie super :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikes pane Beduine

..viem tie fotky su nič moc teda , no posnažím sa na fotiť niečo lepšie :) , ale hlavne že pod svietenie je :palec2: , a len tak ticho a to len tebe poviem že od kedy mi pan Profor spravil prerabku tak len do Hypernovi chodím nakupovať :) ,,,prečo asi? , hehe nooooo u nas iba tam je podzemne parkovisko :) a tam to kráááásne sviti :)

... ja, a tvoje je takisto :palec2:

OZZY :palec2:

Mas to super. Chcelo by to lepsie fotky, ale ja viem ze sa to blbo foti. Aj ja ked som chcel nieco take nafotit, ako svietia ledky, tak som ledva z 20 fotiek vybral 1 pouzitelnu. Ked das blesk, tak nevidno ledky a bez blesku je automatika u fotaku zblbnuta a nevie to nastavit. skus bud bez automatiky, alebo nacvakat 100 zaberov a snad sa nieco podari ;) .

Ale podsvietenie super :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...