Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte o nějakém vrakovišti v Praze. Potřebuju vyměnit celou palubku.

A když jsme u podsvícení, tak jsem našla vychytávku do auta,

malej ekvalizérem koukněte na http://www.hypersuper.cz/hypersuper.cz/min....html?ItemIdx=1

to abych taky něčím přispěla a netahala z vás jen modra. Díky za info

post-27636-1229523895_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prosbu měním podsvícení , co se týká elektriky tak toho moc nevím už mám na octavii skoro vše předělané do modra ale chybí mi ovládání (manuální) topení a přístrojovka, toho se dost bojím našel jsem tady nějaký podrobný postup od slovenského kolegy ale to mi připadá strašně náročné - jak na to aby to svítilo!!! můj mail je kadlec.ondrej@email.cz - pošlete mi prosím někdo nějaký postup, je toho tady dost ale vyznat se v tom je problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mam taky nasviceno.

Omlouvam se za kvalitu z mobilu, po vikendu to napravim fotakem

Musím říct že bílo-červené ála AUDI taky moc pěkné. Trvalo mi dlouho než jsem se rohodnul mezi bílo-červeným a modro-červeným. Jsem mimochodem hooooooodně moc spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, to je origo. Trefilo se to, co? Ale věř tomu, že by to Vaša dal. O tom nepochybuju. Pokud budeš chtít kontakt, tak pisni SZ. To rádio půjde taky časem na změnu. Ne modro-bílé, ale modro červené.

Můžu potvrdit, Vaša fakt umí.

Mám od něj předělané bílé budíky s červenými rafikami a modré ovládací prvky. :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty rádia Sony jsou celkem oříšek, chtěl jsem předělat svoje aby ladilo s autem, ale po zjištění že tam jsou některý diody přímo v tom tlačítku, jsem se na to vykašlal. Určitě by se to nějak dalo, ale dá to asi hodně práce a to se mi nechtělo, navíc budu stejně dávat nový rádio, chci opustit značku Sony a přejít na Alpinku a tam třeba budu laborovat s podsvícením ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak i já přicházím se svou troškou do mlýna. zvolil sem taky bílou jako většina,ale mám jednu věc která mě určite odlišuje a to zelené žhavení:-) jak sem valil tak sem blbec aj odpájel žhavení a pak se mě to pomíchalo ale nechal sem to tak :-) jo a ješte jednu več¨c sem tu neviděl na octávce.bílé čísla na displejích ,otočil sem polarizační fólii.

tak že tadáááááá

post-22996-1232187819_thumb.jpg

post-22996-1232187824_thumb.jpg

post-22996-1232187842_thumb.jpg

post-22996-1232187861_thumb.jpg

post-22996-1232187869_thumb.jpg

post-22996-1232187882_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel teď ne. já to upravil na menší formát a pak to smazal. nic méně bych možná doporučil tam dát dve ty folie protože ty bílé ledky opravdu moc svítí a z té černé dělají hodně tmavou modrou. pokud to budeš sundávat tu folii a nemáš náhradní tak buď hodně opatrný.já si tu svojí žiletkou nařízl naštěsti to lae nejde vidět. ty folie sou tam totiž přilepené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...