Přejít na obsah

Pedály Octavia vs Fabia !!!!


Sleep77

Doporučené příspěvky

jde mi přesně o tyto pedály

http://www.milotec.net/205_01_640.jpg

To, o čem píšeš, nejsou pedály...

že by to byla pouze "guma" s kovem, která se nasadí na ty pedály ( ovšem předtím nutno sundat brzdový a spojkový - myšleno tu gumu a nasunout ty nové a na plynový jen nasunout, že ) a né celé pedály, to asi Neználek Aka myslí -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde mi přesně o tyto pedály

http://www.milotec.net/205_01_640.jpg

To, o čem píšeš, nejsou pedály...

že by to byla pouze "guma" s kovem, která se nasadí na ty pedály ( ovšem předtím nutno sundat brzdový a spojkový - myšleno tu gumu a nasunout ty nové a na plynový jen nasunout, že ) a né celé pedály, to asi Neználek Aka myslí -_-

Za prvé nevím, proč mi říkáš Neználek (jestli kvůli tvému trapasu z koly, tak spíše nazívej neználkem sebe.. ;) ), ale jinak jsi to trefil přesně. Podle mého, když půjdu do krámu a objednám si pedály, tak mi přijdou pedály... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde mi přesně o tyto pedály

http://www.milotec.net/205_01_640.jpg

To, o čem píšeš, nejsou pedály...

že by to byla pouze "guma" s kovem, která se nasadí na ty pedály ( ovšem předtím nutno sundat brzdový a spojkový - myšleno tu gumu a nasunout ty nové a na plynový jen nasunout, že ) a né celé pedály, to asi Neználek Aka myslí -_-

Za prvé nevím, proč mi říkáš Neználek (jestli kvůli tvému trapasu z koly, tak spíše nazívej neználkem sebe.. ;) ), ale jinak jsi to trefil přesně. Podle mého, když půjdu do krámu a objednám si pedály, tak mi přijdou pedály... -_-

to nebylm trapas pouze neznalost a již v příspěvku u kol jsem zmiňoval, že mě asi někdo opraví, tak pa Neználku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....to nebylm trapas pouze neznalost a již v příspěvku u kol jsem zmiňoval, že mě asi někdo opraví, tak pa Neználku

Aha, tak dobře nebyl to trapas, ale TVOJE neznalost a pro MĚ nazveš Neználkem. Tak to je hustý. No nic, snad se tím smíchem nepotrhám. Čau.

P.S.: Taky spoustu věcí nevím, ale nesnažím se dělat chytráka, víš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ah joo borci,uz toho nechte,ja jsem jen napsal blbost a ted je tady z toho halo . .. . . .  :disgust:

Prosím tě, není tu halo kvůli tobě, ale kvůli někomu jinému... -_-

Jinak tu fakt někdo nabízel ty návleky v sekci "bazar", tuším kolem 400,-. Jinak přímo ve škodovce to prodávají kolem 800,-...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu vas ubezpecit je skodovka ta inzeruje taky jako pedaly i kdyz jsou to vlastne "navleky"

viz.skoda : Pedály z nerezové oceli

- pro sportovnější pocit při ovládání vozu

- zároveň zvyšují komfort a bezpečnost ovládání vozu

- sériové provedení shodné s modely RS

Cena s DPH: 809,60 Kč

DPH: 19 %

Cena bez DPH: 680,30 Kč

Objednací číslo: FCA000001

Hmotnost: 0,16 kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...