Přejít na obsah

1.4 MPi úprava


Tomas.cz

Doporučené příspěvky

Netusim ;) Ale podle me to o moc vic nebude, kdyz neni prizpusobena RJ. A navic ted je citit, ze motor by potreboval vic vzduchu, proto cekam na saci potrubi z 50kW verze. A pak se upravi RJ a bude to jine pojezdenicko ;)-_-

Závist... <_<

:D-_-

No a ty jsi tam těch 65kw dostal jak? Pokud to není tajemství -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netusim ;) Ale podle me to o moc vic nebude, kdyz neni prizpusobena RJ. A navic ted je citit, ze motor by potreboval vic vzduchu, proto cekam na saci potrubi z 50kW verze. A pak se upravi RJ a bude to jine pojezdenicko ;)-_-

Závist... <_<

:D-_-

No a ty jsi tam těch 65kw dostal jak? Pokud to není tajemství -_-

Hodně dobré chipování, sport. filtr, sportovní poslední díl výfuku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně dobré chipování, sport. filtry, sportovní poslední díl výfuku..

pises, ze mas sportovni filtrY. muzu se zeptat, jaky jiny filtr (krome vzduchoveho na sani) mas jeste sportovni? filtr oleje, palivovy nebo snad pylovy? :D

No, mám teď nový olejový a pylový...ale sportovní to asi nebude.. <_<

:smich: dík za upozornění.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně dobré chipování, sport. filtry, sportovní poslední díl výfuku..

pises, ze mas sportovni filtrY. muzu se zeptat, jaky jiny filtr (krome vzduchoveho na sani) mas jeste sportovni? filtr oleje, palivovy nebo snad pylovy? :D

No, mám teď nový olejový a pylový...ale sportovní to asi nebude.. <_<

:smich: dík za upozornění.. -_-

-_-:)

Martinoslav: svody by byla parada no <_< , znas konkretne nekoho jineho, krome motorexcelu, kdo by se tim zabyval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady tak procitam,tak taky musim neco pridat.. ;) Ja mam 1,4 50KW chipnutou u Cimbu a musim rict,ze sem maximalne spokojenej!A zminovanesnizeni spotreby se dostavilo.. -_- Cca o 0,75l/100km..

Jinak co se tyce sportovnich filtru..Kdyz sem nechaval auto chipovat,ptaljsem se na to primo p. Jandy (majitel Cimbu) a po rozhovoru jsem dosel k zaveru,jak i vyse pise Martinoslav,ze pokud se seriovy filtr vymeni kazdych 15 000 km,i s olejem atd a ne kazdych 60tis,jak udava fabrika,je propustnost obou filtru temer identicka.A tech par stovek za nej mek kazdou garancku nezbije.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych vedel o svodech. Mel bych tam v dohledne dobe se jet zeptat. Je to tady u nas, takze kdyby nas bylo vic, tak by mozna i ta cena byla lepsi . . .A se svodama, sanim a chipem by to uz byl jiny Matrix

Pak prozraď cenu..

Myslíte, že se vyplatí montovat laďený svody, když už chipování mám? Nebude se to tlouct?? :(

PS: Johny, jeste si mi neposlal ty fotky rozsvicenejch LEDek v tvejch zadnich svetlech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych vedel o svodech. Mel bych tam v dohledne dobe se jet zeptat. Je to tady u nas, takze kdyby nas bylo vic, tak by mozna i ta cena byla lepsi . . .A se svodama, sanim a chipem by to uz byl jiny Matrix

Pak prozraď cenu..

Myslíte, že se vyplatí montovat laďený svody, když už chipování mám? Nebude se to tlouct?? :(

PS: Johny, jeste si mi neposlal ty fotky rozsvicenejch LEDek v tvejch zadnich svetlech..

Vim, nebyl jsem ted dlouho doma, jsem furt pryc. Takze to vyjde v nasledujicim tydnu.Nafotim a poslu . . . .

Jinak se ty svody urcite vyplati, ale jen na to sehnat ty hrachy :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je uz po 15ti. Ja jsem menil papirovej za bavlnenej pri 17ti tisicich a to byl peknej humus. A to tam mel zustat az do 60ti tisic. To si ani omylem nedovedu predstavit....

a ja ten papirovej vyluxoval a je to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...