Přejít na obsah

1.4 MPi úprava


Tomas.cz

Doporučené příspěvky

No on je uz po 15ti. Ja jsem menil papirovej za bavlnenej pri 17ti tisicich a to byl peknej humus. A to tam mel zustat az do 60ti tisic. To si ani omylem nedovedu predstavit....

a ja ten papirovej vyluxoval a je to :D

me tak napada, ze ono by to vubec mozna jelo nejlip na takovy ty papirovy pytliky do luxu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je uz po 15ti. Ja jsem menil papirovej za bavlnenej pri 17ti tisicich a to byl peknej humus. A to tam mel zustat az do 60ti tisic. To si ani omylem nedovedu predstavit....

a ja ten papirovej vyluxoval a je to :D

me tak napada, ze ono by to vubec mozna jelo nejlip na takovy ty papirovy pytliky do luxu :D

Dobrej nápad!! Takovej tuzerskej .. :smich:

Bobik: Vyluxování je taky fajn...souhlasím s tebou :D

+ Johny : Ok, budu se těšit -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,pořád tady mluvíte jak to čipování je dobrý,jak to jede,mě by zajímalo jak je to se spotřebou,protože jediným cílem čipování benzínových motorů je tam nahnat co nejvíc benzinu. Tak jestli tady někdo jste schopnej říct objektivně svoje dojmy,tak budu rád. Kamarád ze servisu Škoda mě od toho právě VÝRAZNĚ odradil,chtěl jsem čipovat pouze v rámci nižšší spotřeby s jízdou lehčí nohou. Tak jak to je,hmm? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem to pozjisotval. Svody by nam udelali tady u nas. . . sice by to nebylo z nerezu, ale myslim z litiny, co taky jen tak nezrezne. . . ta firmicka uz jich udelala nekolik a vzdy perfektni spracovani. jedny me ukazovali na nejake Honde. A ptal jsem se jak je poznat vykon a dle majitelu aut je to znat dost. . . takze zatim jsem domluven, ze by to bylo pro vic lidi a bez papiru a cena nekde kolem 8000,-

takze panove kdo do toho jde????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem to pozjisotval. Svody by nam udelali tady u nas. . . sice by to nebylo z nerezu, ale myslim z litiny, co taky jen tak nezrezne. . . ta firmicka uz jich udelala nekolik a vzdy perfektni spracovani. jedny me ukazovali na nejake Honde. A ptal jsem se jak je poznat vykon a dle majitelu aut je to znat dost. . . takze zatim jsem domluven, ze by to bylo pro vic lidi a bez papiru a cena nekde kolem 8000,-

takze panove kdo do toho jde????

mno ta litina nevim nevim...moc se v tom nevyznam, ale precijenom je to dost velka vec, ty svody...to bude taky dost tezky, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem to pozjisotval. Svody by nam udelali tady u nas. . . sice by to nebylo z nerezu, ale myslim z litiny, co taky jen tak nezrezne. . . ta firmicka uz jich udelala nekolik a vzdy perfektni spracovani. jedny me ukazovali na nejake Honde. A ptal jsem se jak je poznat vykon a dle majitelu aut je to znat dost. . . takze zatim jsem domluven, ze by to bylo pro vic lidi a  bez papiru a cena nekde kolem 8000,-

takze panove kdo do toho jde????

mno ta litina nevim nevim...moc se v tom nevyznam, ale precijenom je to dost velka vec, ty svody...to bude taky dost tezky, ne?

To víš, že to nic lehkýho nebude, ale výkon ti to přidá zaručeně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem to pozjisotval. Svody by nam udelali tady u nas. . . sice by to nebylo z nerezu, ale myslim z litiny, co taky jen tak nezrezne. . . ta firmicka uz jich udelala nekolik a vzdy perfektni spracovani. jedny me ukazovali na nejake Honde. A ptal jsem se jak je poznat vykon a dle majitelu aut je to znat dost. . . takze zatim jsem domluven, ze by to bylo pro vic lidi a bez papiru a cena nekde kolem 8000,-

takze panove kdo do toho jde????

No, 8000 je docela dost... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc, jak se to vezme, ja videl svody na fabulu v nerezu za 15 - 16 tisic, tak nevim, prece jen je to uz pulka a nez to zrezne, tak to uz v tom davno jezdit nebudeme. . . takze to zase neni tak moc.

Zalezi kolik se nas na to domluvi . . .

Já bych do toho snad i šel kdybych věděl, že to fakt ten výkon přidá a bude to poznat.., ale nevím, jestli to za ty prachy stojí...vím, že za svody to není zase moc velká suma, ale když s tim něco bude, nemůžu tam přijít a jen tak to reklamovat...Byl bych i pro, ale muselo by mě něco přesvědčit..nemá to tu někdo na autí?? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zalezi dle motoru, oni to nikdy nemerili,ale rikal ze na te honde tak 10 koni, asi . . . Ale ze majitele to vazne poznali . . a to nemel na tom udelani sani a mel tam standartni vyfuk . . .

Tak to by na našich fabkách bylo zajímavý... ;)

tak to kazdopadne. . . . . -_-

takze jak kluciii? Kdo o tom aspon premysli?

Wertheim: neudelame nejake nove tema, treba nazev: Svody na Fabii?

Aby to prilakalo vic lidi? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...