Přejít na obsah

Origo radio vs neorigo radio


Doporučené příspěvky

  Já když jsem to dodělával, tak jsem koupil na vrakáči kabeláž z F II, která to měla origo z výroby. Vyříznul a vypiloval díru do středního panelu, koupil AUX zásuvku. Namontoval nové radio, a vše fungovalo bez kódování. Jenže v tom radiu jsou funkční i věci, které vůbec v autě nemám, např, hlasitost HF sady, nastavení zadních repro atd. (ty jsem dodělával nedávno).

  Přes tu AUX zásuvku můžeš poslouchat zvuk ze všeho co má výstup na sluchátka přes konektor JACK.

 JInak piny a autovodiče kupuji na Autokabel.CZ. Jestli je to nepovolená reklama, tak ať to moderátor raději smaže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, no nic nechám si poslat ještě ten modrý konektor, ať to nemusím pak znovu rozdělávat a dodělávat. Už jsem se díval, ten zas pro změnu dělají ve švýcarské fabrice :kol-28: . Z Belgie mi nakonec přijde obojí, jak hnědé konektory, tak i ty fialové zámky. Zatím ještě rádio nemám doma, tak je čas to poshánět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

takže DANCE nahozen dle instrukcí a za mě naprostá spokojenost :kol-47: , tuner i zvuk je oproti tomu co jsem tam měl tak o tři levely výše. AUX vstup také fachá na mobil suprově. Mimochodem, nepoptřebné vodiče z černého napájecího konektoru jsem nechal v něm a nechal na původní kabeláži, takže jsem nakonec nic nezaizolovával. Jen by mě zajímalo, k čemu byly ten fialovo černý a fialový vodič uprostřed původního konektoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco je od spínače světel na ovládání podsvícení rádia, může to bejt určený i pro další třeba zatím nezapojený funkce.

 

U klasika ISO konektoruje pár fialová+fialová s černým pruhem určenej k připojení jednoho kanálu repráků (další jsou modrá, šedá a zelená - plus stejný s černým pruhem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

a když všechno víte, nevíte na co je antena (na střeše vzadu a udajně ta čára na předním skle dolu pod zrcátkem je prý taky anténa) K čemu to je dobré dvě antény a jestli je to použité či pouze příprava na něco . Konkrétně se jedná o radio Swing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď je to pro GSM ("těžká" hands-free sada), nebo pro GPS (přijímač satelitní navigace), v nejmíň pravděpodobným případě je ta anténa ve skle určená pro DIVERZITNÍ příjem FM rádia (elektronika sleduje signály ze dvou nebo ještě víc antén a vybírá si nejkvalitnější signál = omezuje rušení a ztrátu signálu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale je to sklo na Roomster, tak tam těch výbav nebylo podle mne tolik, leda bych to tipoval na radio s navigací a tohle by byla anténa pro gps. Nicméně stejně jsem si nějak nevšiml odkud z toho skla vede někde někam drát, Je to tedy vůbec anténa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...