Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Ahojte

Mohol by mi niekto poradiť co to može sposobovat že pri nahlom teda ak musim prudsie zabrzdiť sa mi rozvibruje volant? Teraz asi 1000 km som menil komplet brzdy aj kotuce , potom sa menilo aj spojovacky riadenia lebo prave kvoly spojovackam mi vibroval volant predtým , no teraz to robi zas a pritom tam mam nove!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

Mohol by mi niekto poradiť co to može sposobovat že pri nahlom teda ak musim prudsie zabrzdiť sa mi rozvibruje volant? Teraz asi 1000 km som menil komplet brzdy aj kotuce , potom sa menilo aj spojovacky riadenia lebo prave kvoly spojovackam mi vibroval volant predtým , no teraz to robi zas a pritom tam mam nove!!!

Ozzy, máš zvlněné kotouče, vždyť je to tu již po 150. Já měnil kompletní brzdy před 3.000 km a už je mám zvlněné též.

Jak jsem tu hledal, nejsu ani první a nebudu ani poslední.. Je to prostě NORMÁLNÍ (viz nářky ostatních - a že nás není málo) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....čo ako teraz s tym? ...zas nové????

Ozzy, máš zvlněné kotouče, vždyť je to tu již po 150. Já měnil kompletní brzdy před 3.000 km a už je mám zvlněné též.

Jak jsem tu hledal, nejsu ani první a nebudu ani poslední.. Je to prostě NORMÁLNÍ (viz nářky ostatních - a že nás není málo) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, náhodou jsem dostal odkaz na tohle fórum a hlavně na Seba, přes hodinu jsem si zde pročítal ohledně kotoučů, je to jedná velká reklama na Zimmermanny a Seba.. Což je dobře, taky řeším akutně nové brzdy. Na Opel foru jsem se toho moc nedočetl, na zimermanny a ferrodo nádavali, že známý známého říkal, že pískají.. ;) Tak se Vám tady trochu vetřu s NE ŠKODA autem, od Seba už mám objednané vrtané zimmermanny na celé auto, tak jsem zvědavý, jak se osvědčí na Opelnici..

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvně jsem měl origo škoda (asi Lucas) a po 30tkm zvlněné a dojezdil jsem s nima do 50titkm ... pak jsem dal Zimmermany (Audi Sport - děrované) s deskama Jurid a najel jsem kolem 80tkm (posledních 5tkm zvlněné taky) no a teď jsou tam znova jenom na zkoušku s deskama Ferodo Premier ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V týdnu jsem na přání zákazníka montoval na Leona TDi BremboMAX a desky Textar. Dostal i nové tlumiče (všechny 4), horní uložení předních tlumičů s ložisky a komplet uložení stabilizátoru. Tak jsem zvědav...

Tak i tato sestava kdy bylo na nápravě vyměněno dost věcí byla špatná, najeto necelých 10tis km a kotouče vrní do řízení. Žádné agresivní brždění, nic takového, opatrně zacházení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Skodovaky (i neskodovaky), premyslim o koupi novych kotoucu vcetne desticek, koukal jsem na nabidku od Seby (velice zajimve ceny) a libi se mi Zimmermany vrtane jenze jeden ani u seby nesezenu pod cenu 1600kc/kus jen nevrtane, proto mi vznika otazka jestli jsou i presto kvalitni nebo mam vzit radeji ATE+ATE ci Brembo MAX+Textary desticky. Budu rad za postrehy a zkusenosti hlavne z s temi nevrtanyma Zimmermanama. Predem Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi vrtané Zimmermany, je to jistota investice + destičky Ferodo! Můžu doporučit, po 2000km O.K.!! :palec2:

Psal mi seba s nabidkou jeho veci, a musim se priznat ze me velice potesil pri jeho cenach za vrtane, takze ted resim jedine dilema a to jestli vzit drazsi 288mm (ktere jsou u O1 81kW v servisni knizce ve Skodovce) a nebo mi "budou stacit" 280mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal mi seba s nabidkou jeho veci, a musim se priznat ze me velice potesil pri jeho cenach za vrtane, takze ted resim jedine dilema a to jestli vzit drazsi 288mm (ktere jsou u O1 81kW v servisni knizce ve Skodovce) a nebo mi "budou stacit" 280mm.

promiň, ale když tohle čtu, musím se smát. Jediný lukash se nenechá oblafnout a napíše že to není tak jednoduché!

Pak další bod:

proboha proč si na svoje čtvrt milionový (a víc) auta kupujete takový sračkovitý desky, jako je Ferodo Premier za 1140,-kč??? To je největší sráč, co jsem kdy měl na autě. Taky jsem je po 4tkm vyhodil.

za druhé:

co se týká křevení kotoučů. Nechci na nikoho honit machra, ale vyhoďte ty 256 a 280 mm kotouče a dejte si na auta komplet brzdy nejmíň z 1.8T o prům. 25x288 mm, nebo nejlépe 25x312 mm z RS. Takový brzdy vydrží i velice drsný zacházení a máte navždy klid. Já je mám, a takový banální záležitosti neřeším. Jen taková kontrolní ot. Psal tu snad někdo, že má v háji kot. 288, nebo 312 mm??? To ani omylem... vždy jen ty malinké brzdičky z koloběžky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kamaráde, kdybych jezdil tak, že všude budu nejprve podřazovat a brzdit motorem, tak to by mi určitě stačili brzdy z koloběžky... Ale když mě chytne tzv. rapl, tak mám 280 mm kotouče fialový jako prase!!!! Protože tam kde jiní jedou max 70, tam já jedu ještě 160! Proto budu dělat ty velký brzdy z RS. A možná že k tomu přidám ještě novou ABS jednotku.

Tak teda pevne doufam,ze te nikde nepotkam,neni nad to se nechat sproste zavrazdit.Takovyhle hovada bych rovnou strilel na silnici.Nic osobniho,ale videl jsem minuly tyden smrtak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

All: tak jsem vcera videl sve kotouce a rozhodl jsem se pro nakup novych,jistota je jistota,jsou tak sezrany a zbrouseny,ze uz se bojim.Po precteni teto diskuze asi poridim klasiku Ferodo,vsadim na jistotu,nebo se pletu?

mam v planu napr. tyhle

http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/brz...936954c2414c3c4

jen se chci zeptat,jestli muzu ponecha puvodni desticky,jsou totiz zanovni,a nejsou nejak zvlast krive,puvodni kotouce jsou sice vyjete,ale zdaji se rovnomerne vybrouseneMate-li nekdo ETKu,poprosim o cislo dilu k O1 combi 1,6i 05/2001 AVU,abych mel jistotu co objednat.Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...