Přejít na obsah

Snížení Fabie RS


Philips

Doporučené příspěvky

Dost lidí jezdí na 17" a v pohodě...spíš jde o to že asi není vhodný kupovat díly podvozku:tlumítka,kosti,čepy,ložiska atd od Starline,Optimal apd "špičkových" značek...samo pokud máte límcáky 10cm od nějaký super levný značky ALU a trefíte Českou díru tak jde kolo do pr*ele...

Všechno má svoje + a - ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jde!!!! :palec2: :palec2: :palec2: Co mas za tlumice????Ja chci davat Kola 9x17 ET 35 Vejdou se?????

máca má stelovák eibach :palec2:;) , jinak já měl na fábce kombinaci stavitelnejch HPsporting + pružiny v-maxx(celkově snížený o 85mm k tomu kola 9x16 ET 25 a pohodička :palec2::)

Jj při tomhle nastavení ale nesmíš za jízdy cvičit logopedii...páč seš bez jazyku.... :smich::smich:

Nesmiš to brát tak vážně ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co nebrat vážně? :kuk: je to kapánek tvrdší, ale voto přeci jde ne, když chci snižovat tak přeci i přitvrdit :palec2:

nebo si tam mužete naprat vzducháč a pak jen někde pozovat ;)

najmis: jazyk mám pořád vcelku :palec2:

Jj to jsou věci,který spolu souvisej...každej si musí vybrat to svoje optimum a taky záleží kde se s autem nejvíc pohybuje a kolik KM ročně najezdí...

Tak to je o.k. že ho máš... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono jde oto na jakej ráfek tu 225/35 nandáš víš ;) (šířka a ET) a i kdyby tak proč ne podložky??

nejak nechápu některý příspěvky :kuk::feve:

Ptám se proto, protože já jsem je tam na ráfku 7.5" nedostal. Et nevím,už to ale dřelo o vnitřní podběhy. Nevím co nechápeš na mém přispěvku? Prostě mám zkušenost že to tam nadám , tak se ptám jak to tam dostal.A jestli to nechápeš, tak si z toho nic nedělej.Možná to někdy dojde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...