Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

Dal jsem si nedávno na auto konečně dlouho vysněný RS nárazník. Při pohledu z boku mi připadá, že zasahuje o dost níž než původní faceliftový a prahy jsou tak o něco výš. Moc se mi to nelíbí. Nemá někdo nápad co s tim? V garáži mám taky zadní RS nárazník a myslel jsem, že je taky o něco větší než faceliftový, ale při podrobném porovnání jsem zjistil, že se liší jen tím výřezem pro koncovku... Máte to všichni tak, nebo to někdo řešil? Jediná cestou jsou asi nástavce prahů, co? Do toho se mi moc teda nechce... RS sériové má nějaké nástavce prahů, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si nedávno na auto konečně dlouho vysněný RS nárazník. Při pohledu z boku mi připadá, že zasahuje o dost níž než původní faceliftový a prahy jsou tak o něco výš. Moc se mi to nelíbí. Nemá někdo nápad co s tim? V garáži mám taky zadní RS nárazník a myslel jsem, že je taky o něco větší než faceliftový, ale při podrobném porovnání jsem zjistil, že se liší jen tím výřezem pro koncovku... Máte to všichni tak, nebo to někdo řešil? Jediná cestou jsou asi nástavce prahů, co? Do toho se mi moc teda nechce... RS sériové má nějaké nástavce prahů, nebo ne?

Takhle to má každý,přední nárazník je skutečně o něco níže než prahy.A zadní facelift se liší taky jen tím výřezem oproti RS,přesně jak říkáš.

A taky RSo nemá žádné nástavce na prazích,je to stejné jako v serii.Ale prahů ted myslím seženeš všude dost. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Už jsem našel i to pokračování. Asi by to chtělo umýt. Mám to už jak prase. Ale propojení náhradní hadicí jak psal Octavka TDI mi příjde asi nejlepší. ;)-_-

Kluci prosim vas nema toto sani nekdo na prodej - tento plast na stene chladice - pokud mozno poslat? Zaplatim samozrejme - moc diky - je to na Octu 98 rok. Diky

Okres HK

post-3876-1181701542_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si nedávno na auto konečně dlouho vysněný RS nárazník. Při pohledu z boku mi připadá, že zasahuje o dost níž než původní faceliftový a prahy jsou tak o něco výš. Moc se mi to nelíbí. Nemá někdo nápad co s tim? V garáži mám taky zadní RS nárazník a myslel jsem, že je taky o něco větší než faceliftový, ale při podrobném porovnání jsem zjistil, že se liší jen tím výřezem pro koncovku... Máte to všichni tak, nebo to někdo řešil? Jediná cestou jsou asi nástavce prahů, co? Do toho se mi moc teda nechce... RS sériové má nějaké nástavce prahů, nebo ne?

A myslíš, že originál není níž? ;) Také je, ale RS má z boku jiný tvar a vynikne to ještě víc. Mrkni na http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry445669

Editováno: , autor: VitaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si nedávno na auto konečně dlouho vysněný RS nárazník. Při pohledu z boku mi připadá, že zasahuje o dost níž než původní faceliftový a prahy jsou tak o něco výš. Moc se mi to nelíbí. Nemá někdo nápad co s tim? V garáži mám taky zadní RS nárazník a myslel jsem, že je taky o něco větší než faceliftový, ale při podrobném porovnání jsem zjistil, že se liší jen tím výřezem pro koncovku... Máte to všichni tak, nebo to někdo řešil? Jediná cestou jsou asi nástavce prahů, co? Do toho se mi moc teda nechce... RS sériové má nějaké nástavce prahů, nebo ne?

Takhle to má každý,přední nárazník je skutečně o něco níže než prahy.A zadní facelift se liší taky jen tím výřezem oproti RS,přesně jak říkáš.

A taky RSo nemá žádné nástavce na prazích,je to stejné jako v serii.Ale prahů ted myslím seženeš všude dost. ;)

když já prahy dávat nechci. Považuju to za tuzing... na žádném autě se mi to dosud nelíbilo :( To by musely být nějaký decentní, ne dokoabijící atd... a to mám obavu že mám smůlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si nedávno na auto konečně dlouho vysněný RS nárazník. Při pohledu z boku mi připadá, že zasahuje o dost níž než původní faceliftový a prahy jsou tak o něco výš. Moc se mi to nelíbí. Nemá někdo nápad co s tim? V garáži mám taky zadní RS nárazník a myslel jsem, že je taky o něco větší než faceliftový, ale při podrobném porovnání jsem zjistil, že se liší jen tím výřezem pro koncovku... Máte to všichni tak, nebo to někdo řešil? Jediná cestou jsou asi nástavce prahů, co? Do toho se mi moc teda nechce... RS sériové má nějaké nástavce prahů, nebo ne?

A myslíš, že originál není níž? ;) Také je, ale RS má z boku jiný tvar a vynikne to ještě víc. Mrkni na http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry445669

hmmm máš pravdu. Ale jak je ten RS nárazník rovnej, že se nezdvíhá směrem vzhůru, tak je to fakt patrnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si nedávno na auto konečně dlouho vysněný RS nárazník. Při pohledu z boku mi připadá, že zasahuje o dost níž než původní faceliftový a prahy jsou tak o něco výš. Moc se mi to nelíbí. Nemá někdo nápad co s tim? V garáži mám taky zadní RS nárazník a myslel jsem, že je taky o něco větší než faceliftový, ale při podrobném porovnání jsem zjistil, že se liší jen tím výřezem pro koncovku... Máte to všichni tak, nebo to někdo řešil? Jediná cestou jsou asi nástavce prahů, co? Do toho se mi moc teda nechce... RS sériové má nějaké nástavce prahů, nebo ne?

A myslíš, že originál není níž? ;) Také je, ale RS má z boku jiný tvar a vynikne to ještě víc. Mrkni na http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry445669

hmmm máš pravdu. Ale jak je ten RS nárazník rovnej, že se nezdvíhá směrem vzhůru, tak je to fakt patrnější...

To je fakt, z některých úhlů to vypadá jako shrnovač na sníh. Ale být tebou, nechám to tak, originál je originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Prodavam RS narazniky. Neni problem si to vyzkouset jak to bude sedet :palec2: Ja osobne mam na Octavce taky RS naraznik ale mam r. v. 99 takze mam fuk mezi svetly a naraznikem. Je potreba svetla z novejsiho modelu a maska to samy.

Odkud jsi? Nemáš NA Oc 1 RS komplektní nárazník na prodej?Vím že to sem nepatří díky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, poraďte prosím, protože se mi nepodařilo nikde najít :-( Chtěl bych na svojí octu přední RS nárazník... mám rok výrobý 12/98, tzn. klasické světla, ne čiré. Dělala se tehdy vůbec RS verze?? Dá se splašit jen nárazník, který přehodím, nebo musím vyměnit světla za čiré, masku atd. Díky za každou radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, poraďte prosím, protože se mi nepodařilo nikde najít :-( Chtěl bych na svojí octu přední RS nárazník... mám rok výrobý 12/98, tzn. klasické světla, ne čiré. Dělala se tehdy vůbec RS verze?? Dá se splašit jen nárazník, který přehodím, nebo musím vyměnit světla za čiré, masku atd. Díky za každou radu..

RS verze se dělala až později, na staré provedení žádnej origo rs nárazník není, leda nějakej z laminátu, jak tu někde padlo v příspěvcích. Nejlepší to je předělat komplet, mám taky 10/98 a předělal sem to: = nová světla, blinky, nárazník (s lištou a mřížkami), výztuha pod nárazník, maska s držáky, konektory světel, eventuelně nové ostřiky světel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS verze se dělala až později, na staré provedení žádnej origo rs nárazník není, leda nějakej z laminátu, jak tu někde padlo v příspěvcích. Nejlepší to je předělat komplet, mám taky 10/98 a předělal sem to: = nová světla, blinky, nárazník (s lištou a mřížkami), výztuha pod nárazník, maska s držáky, konektory světel, eventuelně nové ostřiky světel ...

Můžu prosím cenu?? cca...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...