Přejít na obsah

Fabia II 1.4tdi - kolísání otáček


flegr16

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Mam fabii 1.4tdi 59kw, najeto 8tis/km. začala mi zlobit. Když pustim plyn nebo zmačknu spojku samo začnou stoupat otačky motoru. Je to sice v zaruce ale moc se mi to nechce nikam davat. Nemate nekdo zkušenost co by to mohlo byt. Žadna kontrolka nesviti.

tak s tímhle jeď okamžitě do servisu mě tohle dělalo kdysi také a museli přehrát software a prohlédnout elektroinstalaci dokud máš fabii ještě v záruce , po opravě už je to v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím,

nevím jestli se sem muj dotaz hodi ale nevedel jsem kam jinam ho napsat jelikoz jsem tu novy. Chtel by jsem se zeptat jestli se neprodava predni a zadni naraznik RS na škodu fabii II 2008 1.4TDi. Dále pak také od jaké firmy by jste mi nekdo doporucil nejaky kvalitni chip.

Děkuji WendysCZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak nárazníky se samozřejmě prodávají. Buď si zajdi do autosalonu Škoda, kde ho budou mít buď skladem nebo objednají a nebo je možnosti si koupit RS nárazník třeba od BT desing (stojí kolem 12 000 kč) a nebo zkus prostě do google napsat "prodej RS nárazník Fabia 2" .. zadní je tuším i stejný jako na normál Fabce, akorát tam má difusor nalepený :) ten se dá taky koupit u BT design.

Co se týče chip tuningu, tak se doporučují 3 .. TDIfun, chipforum a dieselpower :) ale co se týče chip tuningu 1,4 TDI, tak hodně najdeš v sekci pro Fabii 1 / motor / 1,4 TDI apod. - je tam téma zvyšování výkonu nebo něco podobného a tam je toho popsaného mega moc :)

ODKAZY:

RS přední nárazník: http://www.obautodily.cz/125_6-narazniky_plasty-strana2

A když to tam prolezeš, tak si v podstatě složíš celé RSo po dílech v klidu :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, tak nárazníky se samozřejmě prodávají. Buď si zajdi do autosalonu Škoda, kde ho budou mít buď skladem nebo objednají a nebo je možnosti si koupit RS nárazník třeba od BT desing (stojí kolem 12 000 kč) a nebo zkus prostě do google napsat "prodej RS nárazník Fabia 2" .. zadní je tuším i stejný jako na normál Fabce, akorát tam má difusor nalepený :) ten se dá taky koupit u BT design.

Co se týče chip tuningu, tak se doporučují 3 .. TDIfun, chipforum a dieselpower :) ale co se týče chip tuningu 1,4 TDI, tak hodně najdeš v sekci pro Fabii 1 / motor / 1,4 TDI apod. - je tam téma zvyšování výkonu nebo něco podobného a tam je toho popsaného mega moc :)

ODKAZY:

RS přední nárazník: http://www.obautodil..._plasty-strana2

A když to tam prolezeš, tak si v podstatě složíš celé RSo po dílech v klidu :)

A půjdou tyto nárazníky http://www.obautodily.cz/125_6-narazniky_plasty-strana2 a ty od BT na moji fabii II r.v. 9/2008 předfacelift ? dle meho nazoru nepujdou jelikoz ty RS narazniky jsou na fabii II facelift a ta má jinak tvarovana svetla :-(. Tak se ptám jestli se vyrabi RS narazniky na fabii II predfacelift a pokud ano tak kde by byla moznost je koupit. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak me do oka nikdy netrklo, ze to je jine :D ja myslel, ze jen vymenili naraznik :D

Tak v tom pripade smula a nebo sehnat nejaky tuning naraznik, ktery je tomu RS velmi podobny

edit: uz jsem to zkoumal a vidim ten rozdil.. je to zvlastni, ze skpdpvka udelala v ramci faceliftu takovyhle krok, ze zmenila komplet predni cast vozu :) vetsinou opravdu meni jen narazniky, i kdyz u O2 fl je taky razatni zmena predku, ale tam je to videt vyrazneji :D

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je škoda :-( a co zadní nárazník RS? ten by měl být kompatibilní i s fabií pred face. světla vypadají stejna, podle fotek jsem nepoznal zmenu ve tvaru zadnich svetel. A jeste maly dotaz, co vše je potřeba pro výměnu budíků v FII predface za maxidot? nemám palubní PC pouze obyč ukazatel mnozstvi paliva, hodiny a pripadne zobrazeni servisu a jinych hlasek. A na kolik penez bez práce by asi tato výměna prisla? popripade jestli nevite o nekom kdo tuto zmenu delal? pokud ano tak bych prosil o kontakt bud zde na foru a nebo ICQ, tel.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadni naraznik je stejny jako na rs, jen se dam dava difusor a koncovka vyfuku, naraznik se nemeni :)

maxidot nevim jak se meni .. to nekdo jiny musi odpovedet :)

to se ale bude muset do zadniho narazniku vyriznout dira , jinak by skrze nej nemohla koukat koncovka vyfuku a pote "nalepit" difuzor, pokud se mylim, vyvedte me z omylu prosím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny škodováky,,jsem tady nový. Mám Fabii 2, 1,4 TDI PD. Koupil jsem jí nedávno,pěkná,málo najeto,pravé přední kolo trochu táhne ke straně,,ale důvod proč sem tady je že dcera mi nejspíš při nalévání nafty hodila do nádrže malý kamínek.Může mi prosím někdo poradit co stím??nebo stli to nevadí?? jaké je nebezpečí??Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted si přesně nevybavuju jak to tam je v tom čerpadle..myslim že tam je vstup do toho tělesa a pak je sitko..takže maximalně to vleti do sitka.. v horším připadě se eskne v tom otvoru.. ..já bych to asi nechal být.. musela by se vypustit a vyčistit nadrž a to by se mi teda nechtělo.. šance že se to ucpe zas tak velka neni.. ale zaleži na vás..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před mnoha lety, když jsem měl Š100, se v nádrži odlomil vlnolam - taková plechová přepážka v nádrži. Nic jsem s tím nedělal, v podstatě to ničemu nevadilo. Ale stalo se potom po nějakém čase, že došel benzín, a já jsem nedojel. Tehdy nebyly benzínky na každém rohu, jako teď.

Totiž plovák zůstal viset na té uvolněné přepážce a ukazoval že tam ještě benzín je.

To se ale v tomto případě snad nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...