Přejít na obsah

Lambda sonda


bludyk

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Zdravím, holce se na Fábce rožne vrtulník a zase zahasne za den a tak stále dokola. Diagnostika říká lambda, ale asi ještě není úplně mrtvá, když vyhazuje chybu sem tam a zase zhasne.

Jednu lambdu jsem našel pod kapotou na vyůustění výfuku z hlavy.

Má tento model 1 lambdu nebo dvě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 6 let později...

Ahoj,

mam dotaz. Mam Fabia 1.2 HTP 47 kW, potrebuju vymenit predni lambda sondu. Objednal jsem NTY a ma pouze 4 piny a 4 kabely, v aute je original Skoda, ma 5 kabelu a 6 pinu. Jak tam zapojim tu NTY? Lze to prepinovat a popripade jak? Prosim o nejake rady.

 

Diky vsem predem 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tato ma 6 polu (pinu) ale podle obrazku pouze 3 kabely a tu co jsem objednal, tak mi to nabizi primo kompatibilni lambda sondu podle meho VIN cisla. Ja mam 5 kabelu a 6 tech pinu. Jaky je v tom rozdil? Protoze tu co jsem objednal, tak je primo pro moje auto, jen ma jinou koncovku. Stejnou koncovku jako mam, ma pouze original a tu uplne kupovat nechci, stoji kolem 5-6 tisic. Jde ta koncovka nejak prepinovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...