Přejít na obsah

Zadní ochranný panel nárazníku


kvetosm

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Pitrsman, já měl zrovna ten černý plast za 720 Kč na své Fabce kombi a můžu ti potvrdit že to drží jako čert a lepil jsem si to doma sám, pokud si chceš připlatit, tak ty ochranné lišty od Milotecu jsou v podstatě origo, jsou oficiální tuningová firma vozů Škoda. Nemysli si že na originální liště je nějaké jiné lepidlo :D jsou tam zas a jen dva pásky s oboustrannou lepkou, jediné co musíš udělat je že odmastíš kus horní strany nárazníku a pak to pořádně přitlačit. Tady je pro ukázku obrázkový návod: ochranny-prah-zadniho-narazniku-skoda-fa

Jinak ten neorigo plast vydržel přilepený i náraz borce který do mně zezadu napálil před kruháčem, servis mi pak měnil nárazník a dali mi tam origo za těch 1300 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě já to poškrábané mám. :(  Zase tak zle by to na mojí Denim barvě nevypadalo.

http://www.obautodily.cz/skoda-fabia-iii-combi-ochranna-lista-zadniho-narazniku-original-cerny-lesk-7751cz991/

Ty jo, včera to ještě stálo kolem 1300kč, to je výzva. :D  Akorát nechápu proč by ta verze combi nešla na verzi hatchback.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Pitrsman napsal:

ještě se mě líbí prahové lišty ale nevím co je to za výrobce, origoš jsem tyto nenašel:

https://www.tuning-in.cz/skoda-fabia-iii-prahove-listy-s-logem.html

 

Pročti si to tady. Prahové lišty vypadají super a občas něco i zachrání. Na ochranu nákladové hrany jsem taky dlouho zvažoval různé neoriginální plastové i nerezové lišty, až jsem se nakonec vrátil k originální folii a vůbec nelituji. Myslím že je to designově nejčistší řešení a zatím bez nejmenších problémů všechno vydržela a není na ní žádné poškození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda mám tu originální černou lištu na combi a proti fólii má jednu obrovskou výhodu. Jak je profilovaná, tak se na ní nedrží louže bahna a bordelu jako na holém nárazníku. To byl i hlavní důvod, proč jsem si jí pořizoval, jednak ta zasraná hrana vypadala blbě a druhak jsem od toho měl při nakládání po jízdě v dešti všechno zašvihané...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám koupenou origo fólii k tomu kufru a zatím spokojenost. Ptal jsem se prodejce i na nalepení jiných fólii co jsem si našel na netu a říkal mi, že klidně mi to tam nalepí, ale jakožto neoriginální díl, tak přicházím o záruku na ten lak. Kdyby se to třeba odlouplo s lakem nebo to lepidlo ten lak rozezralo. Ta origo folie nejde vůbec poznat, jen z velké blizky a zatím svůj účel plní na jedničku. Pokud pravidelně nestehujete železny šrot, tak to musí stačit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...