Přejít na obsah

Elektrika

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika...


593 témat v tomto fóru

    • 12 odpovědí
    • 1,8k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 2,4k zobrazení
    • 19 odpovědí
    • 4,6k zobrazení
  1. dimming

    • 0 odpovědí
    • 1,2k zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 3,2k zobrazení
  2. Palivomer chyba

    • 4 odpovědi
    • 3,4k zobrazení
    • 11 odpovědí
    • 6,7k zobrazení
    • 13 odpovědí
    • 10,5k zobrazení
    • 16 odpovědí
    • 9,3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,7k zobrazení
    • 18 odpovědí
    • 6,8k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,2k zobrazení
  3. Climatic - chyba 01320

    • 5 odpovědí
    • 3,6k zobrazení
    • 13 odpovědí
    • 6,7k zobrazení
  4. pipnuti, kontrolka 1 2

    • 47 odpovědí
    • 5,6k zobrazení
  5. Porucha světel

    • 2 odpovědi
    • 3k zobrazení
  6. BI-HALOGEN problém

    • 11 odpovědí
    • 6,6k zobrazení
  7. Displej

    • 7 odpovědí
    • 4,4k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 1,6k zobrazení
  8. kontrolka pásů

    • 0 odpovědí
    • 1,4k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 2,3k zobrazení
  9. Dobití akumulátoru 1 2 3

    • 58 odpovědí
    • 26,9k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 1,4k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 1,2k zobrazení
    • 14 odpovědí
    • 8,7k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Mám teď podobný problém - Appka zlobila, tak jsem si auto odebral a přidal do garáže, přihlásil se ke svému účtu. Až sem všechno ok, auto už v appce vidím. Ovšem další krok je "stát se hlavním uživatelem" a to mi už nejde, protože se objeví hláška "Tato funkce není za jízdy dostupná". Vyřešil jste někdo tenhle problém?    Jsem už objednaný do servisu, zkusíme to ale ještě tady... Navíc mám auto nakódované od Ferdy a nechtěl bych o to přijít.
    • Cisterna vjela pod vlak, slepice za volantem, mnich krade koně i salto přes bobra. České silnice jsou plné bizarnosti. Důkaz v nejnovější kompilaci.  
    • Kdysi jsem o tom přemýšlel, protože převod u standardního Superbu je blbej. Ale muselo by se skoro komplet překopat řízení. Není to jen o prosté výměně laciného dílu.
    • Ahoj,bol som sem odkázaný od moderátora ktorý mi zamkol tému,no ja som na celom fore naozaj nikde nenašiel riešenie mojho problému. v skratke: Fabia 2 2013 auto sa zamklo safelockom komplet všetky zámky,prestal fungovať centrál,vodičove a spolujazdcove dvere sa dali otvoriť manuálne zadné a kufor ostal zamknutý,nejdu otvoriť.gombíkom na stredovej konzole takisto nejde,ak ho stlačím iba cuká v BCM no nič sa nedeje,poistky skontrolované,kabeláže,všetko ok.Diagnostika hlási iba nezistený stav uzamknutia od zadných dverí,no tie neboli otvorené vobec keď sa to udialo.Niekto nejakú radu? edit. interiérové svetielko normálne funguje,predné dvere hlási aj na prístrojovke otvorené..
×
×
  • Vytvořit nový...