Přejít na obsah

Podvozek

Vlastníte alu kola a nemáte typový list?


190 témat v tomto fóru

    • 4 odpovědi
    • 1,3k zobrazení
    • 24 odpovědí
    • 7,4k zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 5,7k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 8,1k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 2,2k zobrazení
  1. Závada s řízením

    • 5 odpovědí
    • 3,7k zobrazení
  2. Zkřivené kotouče

    • 14 odpovědí
    • 4,3k zobrazení
  3. Značení disků

    • 3 odpovědi
    • 3,2k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 1,3k zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 3,6k zobrazení
    • 7 odpovědí
    • 3,4k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 1,7k zobrazení
  4. Zvuk jako ve vlaku

    • 17 odpovědí
    • 6,9k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 2,5k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Takhle to nefunguje to se nedela kodovanim  https://github.com/jilleb/MQB-FPA   https://www.drive2.ru/l/601455676333495427/
    • Dobrý den,   Mám menší otázku ohledně podvozku DCC. Někde jsem se dečetl že lze dokodovat další režimy chování DCC. S autem občas na okreskách jezdím dost svižně a neustálé houpání podvozku a náklony karoserie (ano i v režimu sport) jsou pro mě dost limitující. Celkově se chování ještě zhoršilo po instalaci Michelinu Pilotsport 4 S. Do budoucna je v plánu instalace sportovních pružin (OE škoda nebo Bilstein) a pokud bude možno tak i tvrdšího stabilizátoru. Tvrdší pružiny ale jízdní vlastnosti spíše ještě zhorší protože DCC tlumiče v aktuálním nastavení nejsou schopné tvrdší tlumiče utlumit. Řeším toto ještě předtím než zainvestuji nemalou částku do podvozku Bilstein který podporuje DCC. Celkově chci totiž zachovat funkcionalitu DCC.   Co se týká auta mám S3 Facelift Sportline 2.0 TDI 147kw   Díky za odpověď
    • Ahoj @czechys, podařilo se ti to nakonec nějak vyřešit? Řeším ten stejný problém. Předem díky. 
    • no to jsou obecné chyby, buďto, že jednotka očekává data ale nedostává je a nebo dostává data ale neočekává je. Možná by bylo fajn přepnout si tu diagnostiku do angličtiny ať není problém s termity   Obecně pro znacky by mělo být potřeba kódování v kameře infotaimentu a v budíkách.
    • Ja mam kupene , len sa mi nechce davat dolu naraznik aby som vymenil ziarovku v smerovke, nemamte niekto napad ako by to slo bez toho?
×
×
  • Vytvořit nový...