Přejít na obsah

Naprasklé zrcátko


zabiak

Doporučené příspěvky

Ahoj, matka mi při vyjíždějí z garáže nakřachla ten lakovanej plast zrcátka. Ženskejm volant do ruky holt nepatří. A tak bych se chtěl zeptat jestli lze vyměnit jen ten lakovanej plast? A jak je to složité? A taky jestli ho někdo nemáte? Je to zrcátko u řidiče nejlépe stříbrné. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plast měnit jde. Ale ukroutíš zespodu ty dva šroubky (jsouv hliníku)

Takže se to bude muset pak nějak slepit? A nevíte jestli ten plast někde neprodávají. Celé zrcátko je moc drahé. Nebo mě napadlo koupit ten chrom kryt zrcátka, ale zevnitř by to bylo stejně vidět, že je to prasklé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je to napraskly tak odmontovat, odvrtat šroubky nechat svařit zrcátko, zakytovat, zalakovat, vrátit zpět, při dobrých cenách cca 1000,-

takže nrkni do annonce jestli někdo nemá v barvě - za 1000 ti ho myslím milerád přenechá

Díky -_-

Tady jsem našel zatim za 1500,- celé

http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/zrc...a73419d691baf7e

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestalo mě topit levý zrcátko,jak to nejlíp opravit,nebo sehnat celý nový?Když jsme u těch zrcátek, ta má ženská mě ulomila ten joystick na ovládání,bastlil se s tím někdo a zkoušel to lepit (čím) nebo taky sehnat nový a vyměnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...