Jump to content

lexaji

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

lexaji last won the day on February 11 2019

lexaji had the most liked content!

Community Reputation

51 Excellent

About lexaji

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. lexaji

  Zkušenosti s DSG

  Ahoj, souhlas s @Patrik Baroch + bod 4. je také na servis, protože rozjezdy by měly být plynulé. Pouze když sešlápneš plyn na podlahu, bude patrné řazení doprovázené vždy zatlačením do sedačky.
 2. Cena za mojí výměnu v autorizáku, olej vlastní:
 3. Fundované zprávy jsou na webu stop5g.cz a na dalších alternativnich webech, které jsou v main streamu nazývány jako dezinformační a fake. Samozřejmě se na těchto webech také píše, že USA, frakce deep state, která stojí proti Trumpovi, pomocí zbraní 5G a náloži v patě budovy WTC zbourala. Proč? Aby mohli pod rouškou terorizmu nastolit kontroly na letištích a začít sledovat pohyby osob s konečným cilem všechny lidi očipovat, k čemuž má sloužit i coronavir. Už říkají, že pracují na vakcíně a s vakcínou nám šoupnou i čip.
 4. Ano, říkají, že je to v testovací fázi a taky jsem tomu chtěl věřit, ale ve skutečnosti už to jede. Mám kancelář u náměstí v Plzni a od pondělka v ní nemůžu být. 5G tam vesele frčí a dokonce i kolega, co všechny "alternativní" názory ignoruje a považuje za nesmysly mi dnes potvrdil, že je nabuzený, v noci doma místo spaní kouká na telku. Jenže to je otázka času, kdy se u něho projeví nemoc z ozáření. Např. 5G nabízí nový operátor, kde se múžete připojit zjistíte z www.5gvevzduchu.cz . Všechna velká lyžařská střediska v Rakousku i Itálii byla potichu vybavena vysilači 5g, proto ti nemocní lyžaři. Je otázka času, kdy začnou lidi např. v Plzni padat, no bude to mazec, bohužel
 5. Sorry, že vám vstupuji do diskuze o rouškách, ale chci vám to napsat. Vite vůbec, že tady nejde o virus, ale o následky 5G? Virus je jen zástěrka, sice ano nějaký nově vyšlechtěný na nás rozprášili, ale agresivně reakuje právě v 5G záření. Dokud se 5G nevypne, nemocných bude přibývat, protože příznaky jsou stejné jako u ozářených lidí ve Fukušimě a Černobilu, akorát tady je to pomalejší. 5G je pulsní pole, které zabíjí vše živé. Odborníci, kteří na to poukazují jsou systematicky umlčováni.
 6. V Plzni už jsem to také řešil, také lístek za stěračem a policie mi sdělila, že to zatím dodatečně nevymáhá. Strážník, co to dá za stěrač, pořídí fotku auta s výzvou, a když se řidič ve lhůtě nedostaví na služebnu, uloží to do složky s vozem. Při první příležitosti to každému přičtou.
 7. Sice nevím odkud si, ale zkus se zeptat v Porsche České Budějovice. Já jezdím do Porsche Plzeň, olej vždy vlastní a v pohodě.
 8. Máte již zkušenosti s chipováním 2,0 Tsi 140 kW verze? Jakou může mít motor výkonovou rezervu bez dalších úprav ve spojení s DSG?
 9. lexaji

  Motor 1.5 TSI

  Můžeš sem hodit zkušenost, jak se ti po natankování motor jevil?
 10. lexaji

  Koupe ojete OIII

  Otázka je, jaký budeš mít měsíční nájezd km a co u tebe znamená, aby mě nesežrala. Konkrétní spotřeby u jednotlivých motorů jsou známé, spíš je to o osobních preferencích. Auto budeš pořizovat ojeté?
 11. Mám O3 FL, ve výbavě L&K, tedy Amundsen a Canton. Je toto auto nějak vytlumeno proti ostatním výbavám? Po roce a půl používání mi zatím nic nevrže, tak to nechci rozebírat, ale pohrávám si s myšlenkou na vytlumení kufru.
 12. Vzhledem k tomu, že mě baví vaše diskuze, poslal jsem hlas 🙂
 13. Pár dvoulitrů jezdí pouze s předohrabem, ze začátku je tak nabízeli 😁
 14. Přesně jak píše Stringo, a kdybys ho chtěl třeba po OL odkoupit, tak potom zjistíš, že auto by bylo cca o třetinu dražší, ale pokud uvažuješ po OL o jiném autě, pak to může dávat smysl.
×
×
 • Create New...